Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PYROS
9.-12.6. 2021

Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb

DCom, spol. s r.o.

 

Radiostanice Hytera a dispečerské systémy Hytera
Radiostanice (vysílačky) jsou efektivním prostředkem pro týmovou komunikaci. Jediným stisknutím můžete okamžitě hovořit s celou skupinou uživatelů. Infrastruktura nabízí komunikaci na rozsáhlém území, hovory jsou kvalitnější a mohou být zabezpečeny proti odposlechu až 256bitovým šifrováním. Podporován je přenos dat včetně GPS, textových zpráv a telemetrie. Standardem je vysoká odolnost proti prachu a vodě definovaná normou IP67 a o 40 % menší spotřeba díky TDMA technologii.

Společnost Hytera je aktuálně druhým největším výrobcem profesionální radiokomunikační techniky na světě. V současné době vyvíjí a dodává své produkty pro evropské radiokomunikační standardy DMR a TETRA, ale stále dodává i analogové radiostanice. Kromě konvenčních radiových sítí podle standardu DMR Tier II, nabízí rovněž trunkové technologie podle standardu DMR Tier III a své vlastní komerční trunkové řešení XPT. Pro uživatele, kteří potřebují pokrýt rozsáhlé území, je k dispozici simulcastové řešení, které poskytuje možnost synchronního provozu základnových stanic na jediném duplexním páru. V poslední době se Hytera zaměřila na využití širokopásmové technologie LTE a na propojení technologií DMR a TETRA s tímto moderním standardem vhodným pro přenos velkých objemů dat.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu?
Rádi bychom představili nové typy radiostanic značky Hytera, konkrétně se bude jednat o typ PD405 a PD415. Dále bychom rádi nabídli audio příslušenství k radiostanicím od společnosti Titan a napájecí zdroje Alfatronix.

Koho především chcete svojí nabídkou oslovit?
Díky digitalizaci celého světa je zájem o tyto technologie rok od roku větší a kromě záchranných složek, bezpečnostních agentur a průmyslových zákazníků bychom chtěli v neposlední řadě oslovit i radioamatéry a neprofesionály.

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhu IDET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Ano, jsme pravidelnými vystavovateli již několik let. Tento veletrh se těší velké oblibě a proto i tento rok očekáváme zájem o informace z řad profesionálů i široké veřejnosti. Nejde o reálné obchody, ale o to, být viděn. Setkáváme se zde se stálými i potenciálními zákazníky.

Datum: 3.1.2017 12:53:00

Současně také

IDET
9.–11. 6. 2021


ISET
9.–12. 6. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště