Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PYROS
26.-29.5. 2021

Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb

ALFAVARIA Group s.r.o.

 

MULTIFUNKČNÍ VÝSUVY PRO VOZY TYPU PICKUP

Inovativní řešení úložného prostoru užitkových vozidel a pickupů – podlahové výsuvné boxy, které jsou uzamykatelné, odolné vůči vlivům počasí a dají se 100% vysunout. Výsuvy jsou zejména vhodné k přepravě zbraní, nářadí, outdorového vybavení, či jiného pracovního náčiní, které je nutné mít vždy při ruce a zároveň přehledně a bezpečně uložit během transportu. Výsuvy vyrábíme na zakázku, lze je instalovat do jakéhokoliv vozidla.

VESTAVBY DO AUT

Vyrábíme a realizujeme vestavby do servisních, zásahových a jiných komerčních vozidel – DODÁVKY, PICKUPY, NÁKLADNÍ VOZIDLA, KONTEJNERY. Vozidla vybavujeme kvalitním 100% hliníkovým nábytkem, jehož hlavní předností je nízká hmotnost a zároveň vysoká pevnost. Pojízdná pracoviště navrhujeme a vyrábíme na klíč. Zajišťujeme poradenství, grafickou vizualizaci, prodej a montáž.

POJÍZDNÉ DÍLNY – NOVÉ NEBO MODERNIZOVANÉ

ALFAVARIA Group představuje pojízdné servisní dílny – dočasná, soběstačná servisní pracoviště připravená pro údržbu a opravy pro pozemní, letecké a námořní síly. Mobilní dílny navrhujeme a vyrábíme jako zakázkové řešení dle požadavků zákazníka a předem stanoveným způsobem použití. Mohou být realizovány buď do ocelových ISO kontejnerů, nástaveb nákladních aut, případně užitkových vozidel. Ve všech případech jsou dílny navrženy a vyrobeny tak, aby splnily zákaznické požadavky pro mobilní opravy v jakýchkoliv podmínkách.


www.alfavaria.cz

Datum: 3.1.2017 16:24:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Současně také

IDET
26.–28. 5. 2021


ISET
26.–29. 5. 2021

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště