Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PYROS / ISET
12.-14.5. 2011

Mezinárodní veletrh požární a bezpečnostní techniky a služeb

Předběžná závěrečná zpráva - Premiéra Veletrhů integrovaného záchranného systému se vydařila

14.5.2011

15. mezinárodní veletrh požární a bezpečnostní techniky a služeb PYROS/ISET se poprvé termínově propojil s 11. mezinárodním veletrhem obranné a bezpečnostní techniky IDET. Výsledkem byla komplexní nabídka výrobků a služeb pro armádní, bezpečnostní a záchranářský sektor, která na brněnské výstaviště přilákala rekordní počet více než třiceti tisíc návštěvníků, mezi nimi 80 procent registrovaných odborníků.

Předběžná závěrečná zpráva - Premiéra Veletrhů integrovaného záchranného systému se vydařila

Zájem o špičková hasicí vozidla z produkce THT z Poličky

14.5.2011

Novinku CAS 20 – T 818 4x4.2 prezentuje na veletrhu PYROS/ISET v pavilonu F THT, s.r.o. z Poličky. Nosným výrobním programem společnosti je výroba různých modifikací požárních automobilů, vozidel a kontejnerů pro technické zásahy, likvidaci ekologických havárií a speciálních vozidel dle požadavků zákazníků.

O ukázky práce hasičů z HZS Jmk měli zájem profesionálové i široká veřejnost

14.5.2011

Čtyři zajímavé ukázky zásahů předvedli před stovkami diváků na brněnském výstavišti profesionální hasiči z Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje na volné ploše u pavilonu Z. Šlo o zásah u dopravní nehody, záchranu osob z výšky, záchranu osob zasypaných ve výkopu a o likvidaci úniku nebezpečné látky z nákladního automobilu.

Roste zájem o hasicí přístroje do automobilů, mají trvanlivost 20 let

14.5.2011

Komplexní služby pro požární ochranu, zejména nejmodernější hasicí přístroje, představuje na veletrhu PYROS/ISET v pavilonu F společnost Červinka - Czech Republic s.r.o. Zajímavé je, že při konstrukci a výrobě ochranných prostředků zvolila svoji vlastní českou cestu. Na trhu funguje už dvacet let a patří mezi pět největších výrobců hasicích přístrojů v České republice.

Nová koncepce dekontaminačního stanu a záchranný ostrůvek z Gumotexu

14.5.2011

Již téměř 20 let v akciové společnosti Gumotex vyrábí produkty pro záchranné systémy, zejména nafukovací stany, dekontaminační sprchy a záchranné ostrůvky. Dlouhou dobu tyto výrobky společnost vyráběla především pro své zahraniční partnery pod jejich značkami. Od roku 2008 působí na trhu pod vlastní značkou Gumotex Rescue systems. Své produkty prezentuje na veletrhu PYROS/ISET v pavilonu F.

MEVA s širokým sortimentem ochranných oděvů a pomůcek

14.5.2011

Novou řadu ochranných obličejových masek prezentuje na veletrhu PYROS/ISET v pavilonu F MEVA, a.s. divize Urbanka. V expozici jsou také bezpečnostní oděvy, vzduchové dýchací přístroje, protiplynové filtry, talkové láhve, pomůcky na ochranu zraku, speciální rukavice apod.

Nehořlavé oděvy nové generace sklidily zasloužený úspěch

14.5.2011

K nejatraktivnějším premiérám veletrhu PYROS/ISET patří nehořlavý materiál CarbonX, který jako jediný na světě odolá i plamenům o teplotě 1700°C a nehoří, neškvaří se ani neodkapává.

JOLLY představuje nejlépe chráněnou botu na trhu

14.5.2011

Na zásahovou obuv italské značky JOLLY se profesionální i dobrovolní hasiči mohou plně spolehnout. Model 9065/GA, který jako jediný na trhu poskytuje ochranu proti pořezu motorovou pilou třídy 3, na veletrhu PYROS/ISET vzbudil zaslouženou pozornost.

Není světlo jako světlo

14.5.2011

Díky novým technologiím a vysoce výkonným LED zdrojům je kvalitní noční vidění dostupnější než kdykoli dříve. Novinky z oblasti multifunkčních svítilen určených zejména k profesionálnímu využití na veletrhu PYROS/ISET představila společnost ARIGA.

Oděvy z CarbonuX vydrží teplotu až 1700 stupňů Celsia

13.5.2011

Českou premiéru má na veletrhu PYROS/ISET v pavilonu F nová nehořlavá látka určená pro ochranné oděvy CarbonX. Výrobky zhotovené z patentované směsi vysoce nehořlavých oxidovaných polyakrylonitrilových vláken z produkce USA dodává na český a slovenský trh firma Pícha Safety, s.r.o. Na veletrhu probíhají denně ukázky tohoto nehořlavého materiálu v praxi.

Oděvy z CarbonuX vydrží teplotu až 1700 stupňů Celsia
1 2 3

Vyberte si veletrh

PYROS/ISET 2011

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště