Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PYROS
19.-21.5. 2015

Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb

ISET
19.-21.5. 2015

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

Vojenské a hasičské speciály TATRA na bezpečnostních veletrzích

24.5.2013

TATRA TRUCKS se se svými speciály určenými pro armádní použití a pro potřeby hasičských záchranných sborů účastní Mezinárodního veletrhu obranných technologií IDET a Mezinárodního veletrhu požární a bezpečnostní techniky PYROS/ISET.

Vojenské a hasičské speciály TATRA na bezpečnostních veletrzích

Historické památky si zaslouží lepší požární ochranu

23.5.2013

Ročně u nás hoří v deseti až dvaceti památkově chráněných objektech, čímž dochází k nevratným škodám na kulturním dědictví poškozením jak samotných budov, tak hodnotných předmětů v interiérech. O možnostech zlepšení jejich ochrany v Brně jednala mezinárodní konference PYROMEETING, která se koná každé dva roky jako doprovodný program veletrhu PYROS/ISET.

Historické památky si zaslouží lepší požární ochranu

Nové technologie přinášejí nové hrozby

23.5.2013

Na možnosti, jak jim účinně čelit, se zaměřila mezinárodní konference ITTE 2013 na téma „Obrana proti kybernetickým útokům na kritickou státní infrastrukturu“. Účastníci jak z vojenského, tak z civilního sektoru zde jednali o možnostech řešení těchto nových problémů a byla jim názorně demonstrována obrana proti externím a interním útokům.

Nové technologie přinášejí nové hrozby

Na veletrhu PYROS předvádí DuPont testování protipožárních oděvů

22.5.2013

Zajímavou prezentaci představila na veletrhu PYROS/ISET firma DuPont. Jde o mobilní zkušební zařízení na testování ochranných oděvů proti teplu a plameni, které bylo poprvé prezentováno v České republice.

Na veletrhu PYROS předvádí DuPont testování protipožárních oděvů

Veletrhy IDET a PYROS/ISET 2013 zahájeny

22.5.2013

Oficiální zahájení proběhlo za účasti ministra obrany Vlastimila Picka a dalších významných hostů z tuzemska i zahraničí a neslo se v duchu dvacetiletého výročí existence veletrhu IDET a především Armády České republiky.

Veletrhy IDET a PYROS/ISET 2013 zahájeny

Obranný a bezpečnostní průmysl se představuje veřejnosti

22.5.2013

Na brněnském výstavišti se ve středu 22. května otevřely brány dvou tradičních a vyhledávaných přehlídek - 12. mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET a 16. mezinárodního veletrh požární a bezpečnostní techniky a služeb PYROS/ISET. Celkem se představuje 399 vystavujících firem z 25 zemí a jejich nabídku si návštěvníci mohou prohlédnout až do pátku 24. května. Vůbec poprvé bude po celou dobu pro širokou veřejnost otevřen i veletrh IDET s nejmodernější vojenskou technikou, ke které se její fandové jinak jen tak lehce nedostanou. Mj. nad výstavištěm přeletí formace vojenských letounů a předvede se i jednotka Hradní stráže.

Obranný a bezpečnostní průmysl se představuje veřejnosti

Bezpečnostní veletrhy IDET a PYROS/ISET se otevírají veřejnosti

20.5.2013

Po dvou letech bude patřit brněnské výstaviště opět bezpečnosti – konkrétně dvojici veletrhů IDET a PYROS/ISET. Novinkou oproti předchozím ročníkům je spojení veletrhů do stejného termínu. Pro návštěvníky to znamená, že poprvé ve dvacetileté historii veletrhu IDET si mohou prohlédnout expozice vystavovatelů bez omezení – nepočítáme-li bezpečnostní rámy, které jsou u podobných veletrhů nutností.

Bezpečnostní veletrhy IDET a PYROS/ISET  se otevírají veřejnosti

PYROS/ISET letos v „Zetku“

22.4.2013

Mezinárodní veletrh požární a bezpečnostní techniky a služeb PYROS/ISET má velký význam pro bezpečnostní složky, ale samozřejmě je zajímavý také pro komerční subjekty, dobrovolné hasiče i širší veřejnost. Expozice tohoto veletrhu budou umístěny v pavilonu Z a na přilehlých venkovních plochách. Návštěvníci zde naleznou především techniku a služby ze tří oblastí, a to požární, bezpečnostní a policejní.

Doprovodný program pro odborníky

9.4.2013

Tradičně vysoký počet účastníků očekává již dvanáctá mezinárodní konference PYROMEETING organizovaná generálním ředitelstvím Hasičského záchranného sboru České republiíky, tentokrát na téma „Požární ochrana historických památek“.

Záštita generálního ředitele HZS ČR plk. Ing. Drahoslava Ryby

5.6.2012

Generální ředitel HZS ČR plk. Ing. Drahoslav Ryba udělil záštitu veletrhu požární a bezpečnostní techniky a služeb PYROS / ISET 2013.

Pozvánka pro vystavovatele

21.5.2012

Pozvánka pro vystavovatele ke stažení

1

Vyberte si veletrh

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště