Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
28.-30.6. 2013

Mezinárodní výstava chovatelských potřeb

Veterinární šampony BEN - FIT

 

Respekt k přírodě, odborné znalosti farmaceutů a veterinářů a nejmodernější technologie jsou základem nové řady našich veterinárních šamponů BEN - FIT, které jsou vyrobeny na přírodní bázi.

Ve spolupráci s českou farmaceutickou společností Favea, s.r.o. a s veterináři jsme vytvořili veterinární produkty, ve kterých byly použity účinné látky (detergenty) nové generace.

Přicházíme s novou recepturou, která má prokazatelně vyšší účinnost mytí, přizpůsobené PH a respektuje specifika psí srsti a pokožky.

Šampony Ben-fit díky speciálnímu chemickému složení vynikají ve srovnání s jinými výrazně lepším a rychlejším čistícím účinkem, a to i ve velmi tvrdé vodě, mají výbornou dermatologickou snášenlivost, nesrovnatelně vyšší jemnost, nepřináší žádná zdravotní rizika pro vaše psí přátele ani pro vás a v neposlední řadě jsou ekologicky přijatelné a plně odbouratelné.

Šampony Ben-fit jsou registrovány u Ústavu pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv. Takže musí splňovat ty nejpřísnější veterinární kritéria a díky pečlivému dohledu odborníků máte záruku, že Vašim mazlíčkům dáváte to nejlepší.

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště