Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
28.-30.6. 2013

Mezinárodní výstava chovatelských potřeb

Schweizer International s.r.o.

 

Společnost Schweizer International s.r.o představuje své produkty na dvou expozicích. Jedná se o přírodní produkty Best of Nature a  první  náplast bez lepidla OK-plast.

Best of Nature nabízí pouze čistě přírodní produkty, protože je hluboce přesvědčena o tom, že právě ty jsou tím nejlepším nejen pro naše tělo a naše smysly, ale stejně tak i pro tělo a smysly domácich zvířat ( koní, psů, koček...). Tajemstvím produktů B.O.N. jsou jedinečné směsi a síla přírodních esencí. Používáme výhradně přirozené a chemicky neošetřené látky z přírody či přírodě blízkého zemědělství. Pravidelně kontrolujeme nepřítomnost reziduí a tak můžeme zaručit absolutní čistotu ingrediencí. Produkty Yin-Yang neobsahují syntetické vůně, barviva ani konzervační látky.
Více o produktech Best of Nature najdete na www.bestofnature.cz

OK-Plast je první náplast bez lepidla z bavlny a elastanu. Náplast je vhodná jak pro Vás, tak i pro Vášho domácího mazlíčka. Tím, že neobsahuje lepidlo, je možné ji bez problemů použít i na srst, sundávání bude naprosto bezbolestné. Je úplně měkká, můžete se s ní koupat, pracovat s olejem, namazat si ruce a přesto drží. Nezanechá žádné zbytky lepidla, ani žádnou bílou kůži, protože je prodyšná. Je dostupná v nejrůznějších barvách a šířce 2,5 cm.

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště