Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
22.-23.6. 2019

Výstava chovatelských potřeb

Výstava zakrslých králíků

 

Na výstavě Propet 2017 uvidíte více než 30 druhů čistokrevných zakrslých králíčků. Návštěvníci si mohou vybrat zakrslého králíčka přímo od chovatele.


Firma Jindřich Šíp – Chovprodej – výrobce krmila značky Apetit® - připravuje na 16. ročník výstavy chovatelských potřeb PROPET 2017 mimořádnou ukázku zakrslých plemen králíků. Na výstavě instalované blízko soutěže mezinárodního závodu v Králičím hopu - Inter Rabbit Jumping, bude k vidění více než 30 druhů čistokrevných zakrslých králíčků, včetně velmi vzácných druhů, které obvykle na výstavách nejsou k vidění.

Naskýtá se tu ojedinělá možnost prohlédnout si a případně i vybrat zakrslého králíčka přímo od chovatele. K prodeji budou nabídnuti jak králíčci vhodní k chovu, tak i mláďata vhodná na mazlíčky do bytu i králičí sportovci, vhodní na králičí hop. Firma Jindřich Šíp – Chovprodej  Vám poradí s chovem, případně nabídneme kompletní výbavu potřebnou pro spokojený život „minikrálíčka“. Všichni králíčci jsou z chovné stanice rodiny Šípových. Více informací naleznete na stánku v pavilonu A2 v rámci výstavy PROPET nebo na www.apetit.cz

Datum: 14.6.2017 9:15:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště