Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
- - -

Výstava chovatelských potřeb

Výstava zakrslých králíků

 

Na výstavě Propet 2017 uvidíte více než 30 druhů čistokrevných zakrslých králíčků. Návštěvníci si mohou vybrat zakrslého králíčka přímo od chovatele.


Firma Jindřich Šíp – Chovprodej – výrobce krmila značky Apetit® - připravuje na 16. ročník výstavy chovatelských potřeb PROPET 2017 mimořádnou ukázku zakrslých plemen králíků. Na výstavě instalované blízko soutěže mezinárodního závodu v Králičím hopu - Inter Rabbit Jumping, bude k vidění více než 30 druhů čistokrevných zakrslých králíčků, včetně velmi vzácných druhů, které obvykle na výstavách nejsou k vidění.

Naskýtá se tu ojedinělá možnost prohlédnout si a případně i vybrat zakrslého králíčka přímo od chovatele. K prodeji budou nabídnuti jak králíčci vhodní k chovu, tak i mláďata vhodná na mazlíčky do bytu i králičí sportovci, vhodní na králičí hop. Firma Jindřich Šíp – Chovprodej  Vám poradí s chovem, případně nabídneme kompletní výbavu potřebnou pro spokojený život „minikrálíčka“. Všichni králíčci jsou z chovné stanice rodiny Šípových. Více informací naleznete na stánku v pavilonu A2 v rámci výstavy PROPET nebo na www.apetit.cz

Datum: 14.6.2017 9:15:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště