Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
- - -

Výstava chovatelských potřeb

Stříbrné Tlapky - to jsou originální stříbrné šperky

 

Společnost Stříbrné Tlapky / Silver Paws vyrábí jedinečné a originální stříbrné šperky s věrným vyobrazením pejsků, kočiček a dalších zvířat. Se stejným tématem společnost Stříbrné Tlapky nabízí i jako klíčenky z obecného kovu s povrchovou úpravou.

V nabídce Stříbrné Tlapky naleznete také obojky a vodítka pro pejsky z unikátního materiálu BioThane®. Ze stejného materiálu, v kombinaci se stříbrem nabízí i náramky, prsteny, náušnice i přívěšky - skvělý tip na originální dárek!

Oslava přátelství člověka se zvířetem si zasluhuje mimořádnou pozornost, a proto věnuje společnost Stříbrné Tlapky nevšední péči každému šperku. Ať už jde o náušnice, prstýnek nebo přívěšek, všechny výrobky jsou filigránsky jemné a ručně vyráběné v tradičním pražském zlatnictví a šperkařství s dlouholetou tradicí Hanyš. Šperky jsou ze stříbra s možností pozlacení nebo rhodiování a dozdobení českými granáty nebo kameny zirkonů. Kov, který na váš šperk použijeme, bude puncované stříbro o ryzosti 925/1000 a zlato o ryzosti 585/1000.

Na letošním ročníku výstavy chovatelských potřeb PROPET 2017 představí Společnost Stříbrné Tlapky / Silver Paws své produkty - stříbrné šperky, obojky a vodítka. Více informací naleznete na: www.stribrne-tlapky.cz nebo na www.zlatnictvihanys.cz

Datum: 22.5.2017 14:37:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště