Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
- - -

Výstava chovatelských potřeb

Rosette - to jsou rozety, šerpy, tištěné stuhy a reklamní placky pro vystavovatelské akce!

 

Žádná z akcí jak jsou Evropská výstava psů v Brně, Hanácká výstava psů nebo DuoCACIB Brno se neobešla bez rozet pro vítěze od firmy Rosette paní Voborníkové z Náměště nad Oslavou.


Firma Rosette nabízí nepřebernou škálu rozet, šerp, tištěných stuh a celobarevných kovových reklamních placek pro veškeré akce, na kterých dochází k vítěznému dekorování čtyřnohých mazlíčků – koček, psů, koní i krav. Rozety vyrábí paní Voborníková již od roku 2009 a největší zájem je o ně přede vším na klubových a mezinárodních výstavách, na které dodává firma Rosette vždy nové, neopakující se typy rozet a jejich desénů. Vystavovatelé tak nikdy nedostanou stejnou cenu a pro zahraniční účastníky tiskne paní Voborníková texty v jejich rodném jazyku. Prestižní soutěž Šampión šampiónů si výrobky značky Rosette objednává již řadu let.

Firma Rosette vsadila na dobrý vkus a potřeby nejen české chovatelské veřejnosti, nehodlá nabízet a sériově vyrábět pouze několik standardních typů, ale zaměřuje se především na limitované kolekce určené na jednotlivé akce. Snaží se rosety pečlivě barevně sladit a udělat dostatečně zajímavé pro všechny odběratele. U firmy Rosette je sortiment neustále obohacován, rozvíjí se nové vzory a aplikují zahraniční trendy.

Výroba vždy začíná ve spolupráci se zástupcem pořadatele akce, pro které paní Voborníková připraví návrhy a dohodne ostatní podrobnosti. Po celou dobu výroby ctí firma Rosette požadavky svých klientů a potřeby prezentace chovatelských klubů a jiných organizací.

Nabídka firmy Rosette je široká a zahrnuje následující:

  • Dodávky od jednoho kusu po neomezený počet
  • Barevnost kolekce si určuje objednavatel
  • Tisk na stuhy horizontální i vertikální
  • Celobarevné středové butony a placky na připnutí dle zadání objednavatele
  • Šerpy, dečky, nestandardní stuhy s tiskem
  • Cena je tvořena individuálně dle rozsahu zakázky
  • Cenová nabídka a zpracování je navrhována dle rozpočtu zákazníka
  • Možnost zpětné recyklace cen - výměna středů, tištěných stuh v rozetách, doplnění sérií

Na tom všem se jako návštěvníci PROPETU a pořadatelé některých soutěží zvířecích mazlíčků můžete osobně dohodnout a výrobky firmy Rosette vidět na vlastní oči. Stánek společnosti Rosette totiž naleznete v době konání PROPETU na volné ploše před pavilonem A na místě A2-0, st. č. 14. Více informací a kontakt naleznete na www.rosette.cz

Datum: 13.6.2017 10:23:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště