Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
- - -

Výstava chovatelských potřeb

Nativia – přirozená výživa pro zvířata

 

Nativia je novou českou značkou v této chvíli krmiv pro psy a kočky, jejíž receptury jsou pečlivě sestavovány na základě dlouholetých zkušeností svých tvůrců. Základní myšlenkou značky je poskytovat zvířatům přirozenou výživu nezatěžující jejich organismus, sledovat světové trendy a aplikovat je v rozumné míře do vývoje nových krmiv. 

Podmínkou kvalitního krmiva jsou kvalitní vstupní suroviny, které ovlivňují jeho stravitelnost. Čím více se stravitelnost blíží 100%, tím je krmivo pro daného jedince vhodnější. Pro psy i kočky jsou jednoznačně stravitelnější bílkoviny živočišného původu (maso, vnitřnosti, masové moučky) oproti bílkovinám získaných z rostlinných zdrojů. Produkty pro psy značky Nativia obsahují až 94 % bílkovin živočišného původu a svými parametry se tak řadí mezi přední značky na trhu. 

Nativia s.r.o. vznikla jako ryze česká společnost v roce 2012. Jejím cílem je nabízet chovatelům a majitelům zvířat krmiva a pochoutky postavené na maximální odbornosti tvůrců receptur, vysoké kvalitě vstupních surovin a obsahu živin zabezpečujících zdravou a přirozenou výživu psů a koček. Kompletní nabídku krmiv a doplňků stravy pro vaše miláčky od společnosti Nativa naleznou návštěvníci na 16. ročníku výstavy chovatelských potřeb PROPET 2017, která se koná 24. a 25. června na brněnském výstavišti. Více informací naleznete na: www.nativia-pet.cz nebo na FB Nativia s.r.o.

NATIVIA | PRO PSY NATIVIA | PRO KOČKY


 

Datum: 23.5.2017 9:15:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště