Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
- - -

Výstava chovatelských potřeb

Napínavý závod psů z celé Evropy - INTERCANIS AGILITY

 

Vážení milovníci psů a přátelé kynologie,  dovolujeme si Vás pozvat na 18. ročník mezinárodních závodů INTERCANIS AGILITY“ o pohár Kynologického klubu Zetor a časopisu Svět psů.

Akce proběhne 29 -30. 6. 2013 v areálu brněnského výstaviště u zámečku a pavilonu M na trávě . Vzhledem ke stále vzrůstající popularitě tohoto sportu a rozšiřující se základně závodníků máte možnost zhlédnout přibližně 100 závodníků z celé Evropy. Mezi soutěžícími můžete zahlédnout  úspěšné účastníky Mistrovství světa FCI  z minulých let, mistry ČR z roku 2012, mistra a vicemistra Juniorů z roku 2012

Tento zajímavý sport, kde se snoubí rychlost s přesností se rozšířil u nás zhruba před 25.Iety. V tomto sportu jde o čas a bezchybnost provedení v jednotlivých parkurech. Pes probíhá pod vedením svého pána překážkovou trať. Závody jsou rozděleny do tří kategorií podle výšky psa. Na trati můžete vidět jak malé čivavy, šeltie, pražské krysaříky tak velká plemena, německý ovčák, border colie, belgické ovčáky atd.

Více disciplín zajišťuje více vítězů a tím i diváckou atraktivitu. Důkazem toho lsou neustále zaplněné divácké prostory, v době konání. Dobře postavené parkury umožňují psům vyvinout maximální rychlost. A jak říká spousta chovatelů psů: „Pes je nejkrásnější v pohybu". Čekají vás soutěže jednotlivců i družstev a na závěr bude vyhlášen mimo jiné

Vítěz o pohár Kynologického klubu Zetor a časopisu Svět psů

Věříme, že i vy v tomto sportu naleznete zalíbení ať aktivně či pasivně. Těšíme se na Vaši návštěvu, ať již v roli vystavovatele, účastníka či návštěvníka.

Kynologický klub Zetor Brno
P.O. Box 63, 623 00 Brno
Tel.: 544 21 02 90
E-mail: kkzetor@kkzetor.cz
Url: www.kkzetor.cz

 

Datum: 26.4.2013 15:22:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště