Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
- - -

Výstava chovatelských potřeb

Na tři tisíce psů budě soutěžit na výstavě INTERCANIS

 

Součástí chovatelské výstavy PROPET je opět prestižní INTERCANIS- mezinárodní výstava psů všech plemen CACIB – FCI, která se uskuteční o víkendových dnech 29.-30.června 2013 v pavilonu B a na přilehlých venkovních plochách. Tato výstava má od roku 1965 pevné místo v evropském kynologickém kalendáři a svědčí o věhlasu české kynologie i o popularitě chovu psů v České republice. Hodnocení provádí rozhodčí, kteří přijedou do Brna z více než dvanácti evropských zemí.

První den výstavy budou vystavována lovecká plemena, teriéři a pastevecká plemena. Dále budou soutěžit národní plemena, dosud neuznaná Mezinárodní kynologickou federací.
Druhý den se porotcům i divákům představí dogovitá plemena, severská plemena, společenská plemena a chrti.

Dopolední soutěže trvají  od 9 do 14 hodin. Od 14,30 hod. bude probíhat po oba dny finále soutěže Mladý vystavovatel, Nejkrásnější pár psů, Nejlepší chovatelská skupina, Nejlepší veterán, Nejlepší dorost, Juniorský vítěz dne, dále se představí vítězové plemen z dopoledních soutěží, kteří budou soutěžit o nejkrásnějšího psa dne.
V sobotu odpoledne uvidí diváci ještě Velkou národní cenu, což je přehlídka českých národních plemen jak uznaných (český fousek, český teriér, čsl.vlčák), tak plemen, která na uznání teprve čekají (pražský krysařík, chodský pes, český strakatý pes).

Na závěr výstavy bude zvolen nejkrásnější pes výstavy a nejkrásnější mladý pes výstavy.

Více informací o výstavě najdete na www.intercanis.cz

Datum: 19.4.2013 13:23:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště