Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
- - -

Výstava chovatelských potřeb

Na 3000 psů všech plemen se představí v rámci chovatelské výstavy PROPET

 

Brněnské výstaviště bude letos v červnu hostit hned tři výstavy. Na Národní výstavě hospodářských zvířat a zemědělské techniky se návštěvníkům představí na 800 kusů hospodářských zvířat.  První ročník Národní výstavy myslivosti chystá přírodně vyzdobený pavilon naplněný bohatou přehlídkou mysliveckých a loveckých potřeb, představí se unikátní výstavy trofejí z celého světa, chystá se vystoupení kynologů či kulinářské hody. Víkendová chovatelská výstava PROPET hostí Mezinárodní výstavy psů a koček.

Mezinárodní výstava psů INTERCANIS představí šampiony jednotlivých plemen
27. a 28. června 2015 se v rámci Mezinárodní výstavy psů INTERCANIS-CACIB FCI návštěvníkům představí psí šampioni. V sobotu budou vystavována lovecká plemena, pastevecká plemena, teriéři a národní plemena, dosud neuznaná Mezinárodní kynologickou federací. V neděli se návštěvníkům představí chrti, společenská, dogovitá a ostatní plemena.

V sobotu i v neděli budou probíhat finále soutěže Mladý vystavovatel, Nejkrásnější pár psů, Nejlepší chovatelská skupina, Nejlepší veterán, Nejlepší dorost, Nejlepší mladý dne a výstavy, dále se představí vítězové plemen z dopoledních soutěží, kteří budou soutěžit o Nejkrásnějšího psa dne, v neděli pak o Nejkrásnějšího psa výstavy. I účast rozhodčích bude mezinárodní, čekáme 18 rozhodčích z 6 států Evropy.

Lovecká plemena se představí také v mysliveckém pavilónu
Přípravy na první ročník Národní výstavy myslivosti jsou v plném proudu. Lesem provoněný pavilon „G1“ brněnského výstaviště přivítá své návštěvníky netradičním vnitřním uspořádáním. Ihned po vstupu do pavilonu se ocitnou na lesní cestě lemované stromy a pařezy a budou postupně míjet expozice s mysliveckými exponáty a především novinkami vystavovatelů. Na pódiu se postupně vystřídají sokolníci, vábiči, osobnosti ze světa myslivosti nebo a v neposlední řadě i kynologové, kteří představí lovecká plemena psů a další zajímavosti.

Nejen zábava a poučení, ale i skvělé nákupy
Kromě nejrůznějších zvířat můžete na výstavišti nakoupit krmivo, veterinární a kosmetické přípravky, potřeby pro chovatele a další chovatelské příslušenství.

Venkov na brněnském výstavišti
Termín 25. – 28. června si poznamenejte do kalendářů a vydejte se za nevšedními zážitky na brněnské výstaviště!

Datum: 31.3.2015 15:27:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště