Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
- - -

Výstava chovatelských potřeb

JUKO petfood – kvalita pro domácí zvířata

 

Na letošním ročníku výstavy chovatelských potřeb PROPET 2017 se představí se svými produkty firma JUKO petfood s.r.o. - velkoobchod krmiv a chovatelských potřeb zabývající se distribucí vybraných produktů pro domácí zvířata. Firma JUKO vstoupila na trh v roce 1996 jako dynamická společnost, kladoucí důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb a zboží.

JUKO petfood distribuuje krmiva a chovatelské potřeby do více než 1200 maloobchodních prodejen v České republice a na Slovensku. Mezi zákazníky JUKO petfood patří i Armáda a Policie České republiky. JUKO petfood zajišťuje distribuci při pravidelných rozvozech vlastním, spolehlivým a moderním autoparkem.

Mezi hlavní sortiment společnosti JUKO petfood patří krmiva pro psy, kočky, koně, hlodavce, fretky, ptáky, ryby, želvy a jiná domácí zvířata.

Zastoupení značek: VISÁN (Proct-Dog, Proct-Cat, Healthy, Optima, Imagine, Optima nova, Amanova), TRIPLE CROWN, NATURO, Nutrilove, SMARTY, COTECNICA, KIRAmore, Deli Nature, LE KOCCOLE, LIFEPET, STEFANPLAST, GEORPLAST, GILLS, CROCI.

VISÁN PŘICHÁZÍ S NOVÝM KONCEPTEM VÝŽIVY OPTIMANOVA

Španělská společnost Visán, výrobce krmiv pro domácí zvířata, působí na trhu již řadu let. V roce 2011 otevřela nový výrobní závod s nejlepší technologií výroby v Evropě, která jí umožňuje využívat jedinečné způsoby výroby krmiv pro psy a kočky.

Za dobu své působnosti na tuzemském trhu se stala značka Visán synonymem kvality a výjimečnosti. Protože Visán naslouchá svým zákazníkům, přichází na trh s novým konceptem výživy Optimanova.

Začátkem roku 2017 uvedla na trh španělská firma Visán také novou produktovou řadu mokrého krmiva Amanova.

Více informací o veškerém sortimentu, který nabízí společnost JUKO petfood naleznete na: www.juko-krmiva.cz 

Datum: 3.5.2017 13:00:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště