Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
- - -

Výstava chovatelských potřeb

Dogtrace představí na PROPETU novinku!

 

VNT electronics je česká firma, která vyrábí elektronické výcvikové obojky, neviditelné ploty a obojky proti nežádoucímu štěkání pod obchodní značkou Dogtrace.

Na veletrhu PROPET, který se koná 24. a 25. června na brněnském výstavišti, představí společnost VNT electronics naživo svoji novinku se značkou Dogtrace - vyhledávací zařízení DOG GPS X20, které dokáže vašeho psa lokalizovat na vzdálenost více než 20km!

Návštěvníků PROPETU představí VNT electronics také profesionální výcvikové zařízení d-control professional 2000 ONE – model, který má nejmenší a nejlehčí přijímač, jaký lze na tuzemském trhu zakoupit. Tento model je plně vodotěsný a nabíjecí.

Nezapomínejte na základní pravidla výcviku! Výcvik psa je jednou z prvních povinností, na které bychom měli myslet při pořízení nového štěněte. S výcvikem je dobré začít co nejdříve a pro nezkušené majitele je vždy lepší svěřit se do rukou zkušených cvičitelů.

Proč právě Dogtrace? Elektronické obojky Dogtrace nabízí několik možností jak pomoci majitelům psů s tréninkem a jejich poslušností. Jsou vhodné pro domácí výcvik, i pro profesionální cvičitele a myslivce. Dogtrace, to jsou kvalitní české výrobky s prodlouženou záruční dobou na 3 roky a rychlým záručním i pozáručním servisem.

S produkty Dogtrace od společnosti VNT electronics bude výcvik vašeho psa zábavou. Rádi Vás přivítáme u našeho stánku v pavilonu „V“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.dogtrace.com

Datum: 30.5.2017 15:25:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště