Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
- - -

Výstava chovatelských potřeb

Demeven - aby vám to spolu slušelo!

 

Krásné a zároveň vysoce funkční, právě takové jsou potřeby Demeven pro psy a jejich majitele. V naší nabídce najdete venčící kabelky, obojky, vodítka, pelíšky, svítící postroje, psí známky, laminované obojky, šátky a motýlky pro psy.

Všechny produkty Demeven vyrábíme v designově sladěných kolekcích a je už jen na vás, jestli si pořídíte kompletní výbavu v jednom designu, nebo si jednotlivé kousky zkombinujete dle libosti.

Vše pro vás navrhujeme a šijeme s láskou v České republice.

Venčící Kabelky Demeven

Jedinečné kabelky Demeven jsme navrhli tak, aby se staly perfektním pomocníkem při venčení i výcviku. Každá kabelka je nejen krásná, ale také vysoce funkční. Najdete v ní pamlskovník, který se dá zvlášť vyjmout a vyprat, speciální kapsu na igelitové sáčky a další tři kapsy na vaše osobní věci.

Kabelku lze nosit klasicky přes rameno, nebo je také možné ji po stranách rozepnout a nosit okolo boků. Tato varianta nošení je velmi vhodná například při výcviku, či sportování, protože vám umožňuje mít vše potřebné k dispozici a zároveň mít volné ruce. Ve stejných vzorech šijeme i obojky, vodítka, či postroje. Můžete se tedy dokonale sladit se svým čtyřnohým přítelem!

Svítící postroje Demeven Safety

Zajistěte svému chlupáčovi co největší bezpečnost i za špatné viditelnosti!

Každý postroj je opatřen odrazkami a optickým vláknem, které rozsvítíte pomocí malého USB adaptéru. Svítící optické vlákno zajistí velmi dobrou viditelnost psa i v absolutní tmě a bez potřeby nasvícení reflektorem.

V naší nabídce najdete svítící postroje v několika barevných provedeních. K postroji si můžete vybrat i barevně ladící vodítko s odrazkou.

Na letošním 16. ročníku výstavy chovatelských potřeb PROPET 2017 představí společnost Demeven svůj rozmanitý sortiment.

Motto Demeven: “Denně pro Vás vymýšlíme nové vychytávky, obměňujeme kolekce a rozšiřujeme sortiment. Ať už je to obojek, vodítko, známka či třeba jen motýlek, všechny produkty pro vás vyrábíme ručně, s radostí a láskou.“

Informace o kompletním sortimentu naleznete na: www.demeven.cz

Datum: 3.5.2017 14:34:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště