Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
- - -

Výstava chovatelských potřeb

Collars.cz to jsou motýlky a šátky pro čtyřnohé miláčky

 

Firma Collars.cz vyrábí obojky s motýlky pro čtyřnohé miláčky. Obojky jsou určené jak pro pejsky, tak samozřejmě i pro kočičky, ať už na běžné denní nošení nebo u příležitosti narozenin, svateb, oslav, focení a jiných slavnostních příležitostí.

Obojky Collars jsou plně funkční a zároveň perfektně designově vyladěné, takže je můžete sladit i s vaším oblečením. Vybírat můžete z různých velikostí obvodu, šíří popruhu a designů. Motýlek se dá jednoduše sundat, ale zároveň je upevněný na obojku tak, že není šance, aby ho váš mazlíček, pejsek nebo kočička, sundal nebo ztratil.Každý obojek je šitý na míru a je možné si na obojek nechat vyšít jméno nebo monogram. K obojku lze zakoupit i vodítko ve stejném designu.

Firma Collars.cz vás zve do své expozice v pavilonu „V“ brněnského výstaviště, kde v rámci výstavy chovatelských potřeb PROPET 2017 o víkendu 24. a 25. června, představí kompletní sortiment obojků, motýlků a šátků. Přijďte a uvidíte a nechte se překvapit, budeme se na vás těšit, váš „collárek team“! Více informací naleznete na: www.collars.cz

Datum: 30.5.2017 15:25:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště