Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
- - -

Výstava chovatelských potřeb

ČESKÝ SVAZ CHOVATELŮ na PROPETU

 

Český svaz chovatelů, Krajské družení Jihomoravského kraje bude mít na letošním PROPETU svůj propagační stánek, na kterém bude prezentovat svoji chovatelskou a výstavní činnost.


Stánek bude tematicky doplněn o ukázkovou expozici cca 15 plemen králíků, drůbeže a holubů. Pro návštěvníky bude zajímavá i ukázka velkých druhů papoušků jako jsou ary, kakadu a další druhy. Neobyčejnou atrakcí bude ukázka předení vlny ze srsti angorských králíků na tradičním kolovrátku. 

Český svaz chovatelů, Krajské družení Jihomoravského kraje bude současně na stánku propagovat připravovanou 7. KRAJSKOU JIHOMORAVSKOU VÝSTAVU KRÁLÍKŮ, DRŮBEŽE, HOLUBŮ, OKRASNÉHO A EXOTICKÉHO PTACTVA s mezinárodní účastí I. MORAVIA BRNO 2017, která se uskuteční ve dnech 9. - 10. 12. 2017 v areálu Veletrhů Brno, v pavilonech B a Y. Více informací o činnosti Krajského sdružení a plánované krajské výstavě na www.chovatelejmk.cz

Pozvánka na výstavu

ČSCH, Krajské sdružení Jihomoravského kraje pořádá ve dnech 9. – 10. 12. 2017 v areálu Brněnských veletrhů a výstav, pavilonech  B a Y  7. KRAJSKOU JIHOMORAVSKOU VÝSTAVU KRÁLÍKŮ, DRŮBEŽE, HOLUBŮ, OKRASNÉHO A EXOTICKÉHO PTACTVA s mezinárodní účastí I. MORAVIA BRNO 2017.

Součástí výstavy je 3. speciální výstava zakrslých a smaragdových kachen, klubové výstavy drůbeže plemen hamburčanky, araukany, hempšírky, leghornky, rousné zakrslé slepice, krůt a perliček, dále ukázková expozice plemen šumavanky, české slepice, bílefeldky, české husy a japonské křepelky nosné, klubové výstavy holubů plemen moravský pštros, moravská bagdeta, ostravská bagdeta, rys, brněnský voláč – pobočka Brno, slezská plemena holubů a expozice českých čejek, dále speciální výstava angorských králíků, expozice králíků stříbřitých malých, vídeňských a českých strakáčů.

Výstava bude otevřena v sobotu 9. 12. 2017 od 9,00 do 18,00 hodin a v neděli 10. 12. 2017 od 9,00 do 16,00 hodin. Doprovodný program: king show, králičí hop, selský dvorek. Děti do 15 let mají vstup zdarma. Více info a přihlášky na výstavu na www.chovatelejmk.cz

Datum: 15.6.2017 14:20:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště