Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
- - -

Výstava chovatelských potřeb

Canis Prosper - výhradní distributor německých krmiv

 

Firma Canis Prosper s.r.o. byla založena v roce 1991 jako rodinný podnik zabývající se velkoobchodním i maloobchodním prodejem chovatelských potřeb a od roku 1992 je výhradním distributorem německých krmiv pro psy a kočky značek JOSERA, Dr.Clauder´s, BAVARO, Best Choice a Green Pet Food.

Canis Prosper nabízí zákazníkům nejen špičkový sortiment pro psy a kočky, ale rovněž pro ptáky, rybičky, koně, hlodavce a hospodářská zvířata. Z chovatelských potřeb nabízí kromě již zmiňovaných krmiv, konzerv a pamlsků pro psy a kočky také kosmetické, podpůrné a veterinární přípravky. V sortimentu Canis Prosper naleznete také boudy, kotce, misky, obojky, hračky, náhubky, pelechy, polštáře, přepravky, odpočívadla, klece, přepravky, různé druhy vitamínů i minerálů, WC pro kočky, steliva pro kočky či hlodavce, písky pro ptáky, pleny pro psy, krmiva pro ryby, želvy a terarijní zvířata, akvaristické potřeby a přípravky na úpravu vody, krmiva pro hospodářská zvířata, misky a napáječky pro zvířata, mražené maso, uzeniny a sušené pochoutky.

Firma Canis Prosper s.r.o. představí na letošním 16. ročníku výstavy chovatelských potřeb PROPET 2017 své produkty značek JOSERA, Dr.Clauder´s, BAVARO, Best Choice a Green Pet Food, více informací najdete na: www.canis-prosper.cz
 

Datum: 3.5.2017 9:14:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště