Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
- - -

Výstava chovatelských potřeb

Canine Caviar - ultraprémiové krmivo pro pejsky

 

Společnost AGRO CS a.s. je výhradním distributorem ultra prémiového krmiva Canine Caviar - granule pro pejsky, které je díky svému pečlivě zvolenému a vyváženému složení a šetrným procesem zpracování, zcela odlišné od ostatních krmiv na trhu.

Canine Caviar je ALKALICKÉ = ZÁSADITÉ krmivo, to znamená, že je jeho složení a zpracování navržené tak, aby dokázalo měnit hladinu pH v těle psa na optimální hodnotu, což je v rozmezí mezi 7,1 až 7,4.

Tato vyvážená hladina pH je velmi důležitá, pro správné fungování celého organismu Vašeho mazlíčka. Canine Caviar je tak krmivem, které je NEJBLÍŽE PŘIROZENÉ POTRAVĚ, jakou by žral divoký pes nebo vlk ve volné přírodě, protože krev, střeva a míšní mok lovených zvířat jsou ZÁSADITÉ.

  • ZÁSADITÁ STRAVA přináší více kyslíku do krve, což umožňuje, aby mechanismus DNA fungoval efektivně a účinně.
  • ZÁSADITÁ STRAVA minimalizuje buněčnou degeneraci, omezuje anaerobní aktivity (stárnutí).
  • ZÁSADITÁ STRAVA snižuje riziko vzniku diabetes, onemocnění ledvin, jater a srdce, mírní zažívací potíže, omezuje vznik svědivých míst a jejich škrábání.

Canine Caviar je krmivo ze sušeného masa kuřat, jehňat, buvolů, kachen, sleďů a zvěřiny, chovaných ve volném výběhu, bez pesticidů, hormonů a antibiotik. Receptury neobsahují žádné chemické konzervanty, vedlejší živočišné produkty, GMO, lepek, BHA, BHT ani ethoxyquin. Jsou bez jakýchkoliv alergenů, neobsahují kukuřici, pšenici, sóju, ani brambory.

Krmivo značky Canine Caviar je ideálně nutričně vyváženo pro správný vývoj kloubů, svalů, orgánů, kostí a zubů. Při krmení Canine Caviar se viditelně zlepší kvalita srsti a celková vitalita. Svému psímu mazlíčkovi tak zajistíte delší a šťastnější život.

Canine Caviar receptury se vyznačují nejvyšší stravitelností na trhu 91% - 93%, což potěší každého majitele psa v podobě méně časté stolice a nejvyšší metabolizovatelnou energií (energie, kterou pes spotřebovává po trávení). Čím vyšší metabolizovatelná energie je, tím méně krmiva je třeba podávat. To usnadňuje pejskovi trávení a Vám snižuje náklady na krmení!!! Navštivte stánek společnosti AGRO CS na brněnském výstavišti, kde naleznete celý sortiment krmiv značky Canine Caviar. Více informací na: www.caninecaviar.cz

Datum: 31.5.2017 8:30:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště