Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
- - -

Výstava chovatelských potřeb

Calibra Superpremium - novinka od společnosti Henry Schein

 

Společnost Henry Schein se věnuje vývoji krmiv více než 15 let a všechny získané zkušenosti a znalosti jsou využity při vývoji a výrobě krmiv značky Calibra.

Společnost Henry Schein dlouhodobě spolupracuje s veterinárními lékaři i odborníky na výživu - ti všichni mají velký vliv na kvalitu vstupních surovin i výsledných produktů. Krmivo Calibra je vyráběno na jedné z nejmodernějších výrobních linek v České republice, kde jsou využívány nejnovější postupy a technologie výroby. Splnění nejpřísnějších ISO norem je pro společnost Henry Schein samozřejmostí, stejně jako fakt, že neprovádí testování na zvířatech!

Společnost Henry Schein nabízí:

  • Produkty prémiové a vyšší kategorie
  • Širokou nabídku několika kompletních produktových řad pro psy i kočky
  • Produkty vyvinuté ve spolupráci s veterinárními lékaři
  • Nadčasový design kvalitních a atraktivních obalů

Historie značky Calibra:

Historie značky Calibra začala v roce 2001, kdy se společnost Henry Schein rozhodla, za přispění řady veterinárních odborníků, vyvinout novou řadu granulovaných krmiv. Cílem bylo nabídnout chovatelské veřejnosti kvalitní dieteticky vyvážené krmivo z přírodních surovin, které by bylo vhodné i pro psy trpící potravními alergiemi a problémy se zažíváním. Vývoj byl dokončen v roce 2004, kdy společnost Henry Schein uvedla na trh první granulovanou řadu Calibra pro psy. Od roku 2004 je tato produktová řada neustále rozšiřována a inovována.

Současnost značky Calibra:

Značka Calibra se během několika let stala jednou z nejvyhledávanějších značek komerčních krmiv na českém trhu. V roce 2015 uvedla společnost Henry Schein na trh ucelenou granulovanou řadu veterinárních diet a zařadila se tak mezi nemnoho významných výrobců klinických diet. V roce 2016 byla rozšířena nabídka o zcela novou řadu konzerv pro psy i kočky. V současné době uvádí společnost Henry Schein na trh inovovanou superprémiovou řadu granulovaných krmiv včetně Grain - free produktů.

Navštivte stánky č. 20, 24, 25, 26 a 39 společnosti Henry Schein v pavilonu A2 brněnského výstaviště a seznamte se kompletní nabídkou krmiv včetně NOVÉ řady Calibra Superpremium. Více informací na: www.mojecalibra.cz nebo na www.henryschein.cz 

Datum: 6.6.2017 9:47:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště