Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
- - -

Výstava chovatelských potřeb

BEA natur – výrobky s garancí ve vysoké kvalitě

 

Společnost BEA natur je specializovaný obchod s kosmetikou pro psy, kočky a koně, stříhací technikou pro psy a dalšími potřebami pro vaše mazlíčky. Na trhu je BEA natur již více jak 15 let a nově připravuje do prodeje stříhací stoly a vysoušeče pro salony. BEA natur nabízí stříhací strojky Andis a Heiniger, nůžky Solingen, kartáče, hřebeny a ostatní potřeby pro stříhání psů.

Kosmetika BEA natur je řada kvalitních českých výrobků pro chovatele psů a koček, určená jak pro běžnou péči o srst, tak pro přípravu vašich psů a koček na výstavy. Pro salony dodává BEA natur spolehlivou stříhací techniku ANDIS, kvalitní nůžky SOLINGEN, špičkové trimovací nože a vyčesávače GROOMER DK, vyčesávače original FURMINATOR, hřebeny, kartáče BEA natur a ostatní potřeby a další výbavu pro stříhání a úpravu srsti. V nabídce BEA natur jsou také hračky, oblečky, obojky, vodítka a další výbava od předních světových výrobců.

Česká veterinární kosmetika vznikla v roce 1999 na základě dlouholetých zkušeností v salonu BEA ve Zlíně, zabývajícího se úpravou a údržbou psí srsti a také za pomoci aktivních chovatelů a vystavovatelů. S přibývajícím sortimentem, který se neustále rozšiřuje, byla založena společnost BEA natur, s.r.o. Společnost se zabývá dalším vývojem a distribucí těchto přírodních produktů, a to i do zahraničí. Všechny výrobky BEA natur jsou vyráběny moderní technologií zkušenými odborníky s garancí vysoké a stálé kvality, jsou certifikovány Ústavem státní kontroly veterinárních biopreparátů a léčiv v Brně (ÚSKVBL) a splňují podmínky ČOI.

Společnost BEA natur, která se představí na letošní již 16. výstavě chovatelských potřeb PROPET 2017, provozuje aktivně e-shop na webových stránkách www.beanatur.com, kde můžete po registraci nakupovat i za velkoobchodní ceny. Navštivte stánek BEA natur! Více informací o sortimentu společnosti Bea natur naleznete na www.beanatur.com

Datum: 3.5.2017 12:24:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště