Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROPET
- - -

Výstava chovatelských potřeb

APETIT - krmivo pro zakrslé králíky a hlodavce

 

Firma Jindřich Šíp - Chovprodej vyrábí od roku 1990 krmiva značky Apetit®. Hlavním cílem firmy je výroba kvalitních krmiv, která zodpovídají potřebám vašich miláčků s důrazem na dobrou stravitelnost a používání kvalitních surovin. 

Nejdůležitější činností je naše výroba krmiv APETIT. Pod naší značkou Apetit® se skrývá několik řad výrobků pro chovatele, kteří chovají zakrslé králíky, hlodavce, exotické i venkovní ptactvo, akvarijní a bazénové ryby, želvy, psy a kočky. Krmiva značky Apetit® nejsou vyráběna na vzhled, jsou určena pro zvířata a jsou tedy složena tak, aby jim plně vyhovovala, chutnala a zároveň byla cenově dostupná. Krmiva značky Apetit® můžeme nazvat přírodními produkty a používat označení „Natur produkt". Krmiva nejsou nikterak chemicky upravována ani ošetřována.
Krmiva jsou dodávána jak v maloobchodním balení pro Vaše miláčky, tak v balení pro chovatelské stanice. Heslo firmy Jindřich Šíp – Chovprodej je: „Krmíme Vaše miláčky kvalitně, chutně a levně ". Více informací naleznete na stánku v pavilonu A2 v rámci výstavy PROPET nebo na www.apetit.cz

Datum: 14.6.2017 9:08:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vybíráme z firem

 

Video

Facebook

Souběžně také

INTERCANIS
22.-23.6. 2019


INTERFELIS
22.-23.6. 2019

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště