Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Hala F

Pavilon F je vybaven pro konání firemních, sportovních a kulturních akcí i v době platnosti protiepidemických opatření. Plocha 7700 čtverečních metrů je rozdělena na tři sekce – programovou, cateringovou a vstupní, je připraven set-up včetně stage a veškeré potřebné techniky. Může zde probíhat akce pro 1000 osob splňující všechny požadavky na rozestupy a hygienu. Pro zvýhodněnou nabídku, která platí do konce roku 2020, kontaktujte náš obchodní tým.

Výstavní hala je tvořena ocelovou nosnou konstrukcí se sloupy kruhového průřezu a příhradovými nosníky o rozponu 45 m. Střešní i obvodový plášť je skládaný sendvičový z trapézových plechů a tepelné izolace z minerální plsti. Denní osvětlení prostor je zajištěno jednak lucernovými světlíky, jednak prosklením obvodového pláště do výšky 2,2 m. Všechny prosklené plochy jsou opatřeny zatemňovacím zařízením. Obslužný trakt je tvořen nadzemním třípodlažním ocelovým skeletem se železobetonovými stropy. Suterén je monolitický železobetonový.

Možnosti využití

Multifunkční hala nabízí ideální prostředí pro větší konference, akce hudebního charakteru, sportovního charakteru i pro pořádání specializovaných výstav. Vnitřní prostor haly může být rozdělen do více sekcí a využit pro společenské akce s kulturním programem.

 

Informační listy pavilonu ke stažení

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště