Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

XXX. výroční sjezd České kardiologické společnosti


Po nucené dlouhé dvouleté přestávce se vrací čeští kardiologové opět na brněnské výstaviště.

A nebudou se vzdělávat pouze na výstavišti, sjezd byl rozšířen i o oblíbenou distanční doprovodnou před- a po- sjezdovou část, kdy budeme vysílat živě z Prahy.

Letošní jubilejní 30. ročník bude také výjimečný tím, že přednášky začínají už v neděli 8.5. v dopoledních hodinách a program poběží až do úterý 10.5. do pozdních odpoledních hodin.

Celkově i s oběma distančními částmi půjde o 10 dnů vzdělávání, kdy se na programu opět podílely především asociace a pracovní skupiny ČKS a jako tradičně přizvané spřátelené odborné společnosti (Slovenská kardiologická společnost, Česká společnost pro hypertenzi, Česká společnost pro aterosklerózu, Česká angiologická společnost, Česká internistická společnost, Česká diabetologická společnost aj. ). Nedílnou součástí je i vzdělávací program pro sestry a technické pracovníky, jehož abstrakta umožnila vytvořit ucelený třídenní program.

Celkem bude prezentováno více jak 700  sdělení.

Při slavnostním zahájení výročního sjezdu 8.5. budou uděleny Zlaté medaile ČKS (prof. Libenského) prof. Janu Janouškovi z Dětského kardiocentra FN Motol a doc. Ivanu Málkovi z IKEM za jejich celoživotní zásluhy o rozvoj české kardiologie a za jejich práci pro ČKS a ze zahraničních kardiologů prof. Virendu Somersovi z USA, který při této příležitosti prosloví také slavnostní přednášku.

Věříme, že se letošní kongres vrátí ke svému prvenství, kdy býval vždy největší tuzemskou odbornou akcí vůbec a přivítáme na výstavišti opět více jak 3 tisíce účastníků a 60 vystavovatelů.

Další informace a registrace účastníků na stránkách pořadatele akce http://www.cksonline.cz/30-vyrocni-sjezd-cks/

 

Datum: 21.3.2022 16:10:00

Fotogalerie / Reference

Virtuální prohlídka

Další služby

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště