Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Proběhlé akce

Vánoční večírky na brněnském výstavišti

Organizátoři akcí pro větší množství účastníků si už zvykli, že brněnské výstaviště je pro ně ideální destinací. V době konání vánočních firemních večírků je k dispozici většina hal a sálů se svým vybavením a možnostmi, které předčí své brněnské i mimobrněnské konkurenty. Velkým bonusem je pak bezproblémové parkování s výbornou dopravní dostupností a nabídka komplexních služeb, včetně organizace celé akce na klíč.

Chcete-li zvolit večírek s pohybovou aktivitou, koncem roku, kromě již mnohokrát opakovaných bowlingů či kuželek je velmi těžké najít něco zajímavého. Zcela bezkonkurenčním a jedinečným zážitkem bude spojení Vaší vánoční akce s indoor golfem. Skvěle se pobaví jak zkušení hráči, tak úplní začátečníci. Brněnské výstaviště nabízí unikátní možnost propojení vaší vánoční akce s golfem. V pavilonu H je celou zimu umístěn indoor golf, kde lze uspořádat programy od několika jednotlivců po několik desítek hostů. Aktivní zapojení hostů vytvoří neformální a neopakovatelnou atmosféru, zcela odlišnou od večírků trávených v restauracích a založených pouze na konzumaci jídla a pití.

Další zajímavou možností jak osvěžit Váš vánoční večírek nabízí návštěva Vánočních trhů, které jsou na brněnském výstavišti již několik desetiletí vyhledávanou nákupní příležitostí se specifickou atmosférou, odlišující se jak od pouličního prodeje, tak od globalizovaných nákupních center.

Zjistěte si ještě dnes další informace:
Telefon: 541 152 913, mobil: 725 557 923
e-mail: mskorpikova@bvv.cz

Fotogalerie / Reference

Virtuální prohlídka

Další služby

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště