Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Proběhlé akce

Noční Brno rozzářily tisíce barev! Barvám Neutečeš Night přilákal i olympijského vítěze

Brno v sobotu zazářilo. A to doslova! Tisíce světelných tónů v rámci unikátní akce Barvám Neutečeš Night proměnily výstaviště v centru města. Do zářivého běhu se pustilo 1012 běžců včetně olympijského vítěze v moderním pětiboji Davida Svobody.

Brno přivítalo Barvám Neutečeš Night poprvé a akce se hned proměnila v zářivou party s parádní atmosférou. Ústředním bodem programu byla běžecká výzva, ale především šlo o skvělou zábavu a zážitek, který na jiných akcích nezažijete.

Na pětikilometrové trati účastníci schytali pořádnou dávku Holi barev ve čtyřech barevných a třech světelných zónách. Z nebe pršel neonový déšť, kterému přikouzlily záři tisíce odstínů UV světla. Úchvatný dojem pak podtrhli sami účastníci se svítícími tyčinkami a náramky, které našli ve svém startovacím setu. Připojil se samozřejmě i David Svoboda nebo známá raperka Sharlota.

Po efektní světelné show se ke slovu dostala i hudba a celé Výstaviště roztančil DJ PEET CRUE. Celá akce tak pokračovala až do pozdních nočních hodin. „Takhle zářivou party jsem ještě nezažil,“ usmíval se olympijský šampion v moderním pětiboji.

Fotogalerie / Reference

Virtuální prohlídka

Další služby

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště