Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

PLAYzone Challenge 2019 spustilo registrace míst na největší českou LAN akci. Odehraje se v červnu na výstavišti

 

Největší domácí BYOC akce, po které komunita dlouhé roky volala, konečně přichází na scénu. Pavilon G2 brněnského výstaviště v termínu 21. – 23. června přivítá stovky hráčů nespočtu herních titulů, kteří si svá místa mohou registrovat na www.pzchallenge.cz.


Každý online hráč je ve skutečnosti součástí velké herní komunity. Právě za zrodem těchto komunit – nebo dokonce celého esportu - původně stojí „LANky“. V Česku dlouhé roky podobná akce s téměř neomezenou kapacitou chyběla. Změna přichází díky PLAYzone Challenge, jejíž první ročník se odehraje 21. až 23. června 2019 v pavilonu G2 brněnského výstaviště, a to formou BYOC, což je zkratka „bring your own computer“, tedy přines si vlastní počítač.

Turnaje o ceny, ale i klasické paření

Na účastníky budou čekat dotované hlavní turnaje, kde se bude bojovat nejen o lákavé ceny, ale také o body do klasifikace pro MČR v počítačových a mobilních hrách. Hlavní turnaje jsou zatím oznámeny v titulech Counter-Strike: Global Offensive, PlayerUnknown’s Battlegrounds, Fortnite, League of Legends a HearthStone. Připraveny budou také doprovodné turnaje o zajímavé ceny od partnerů akce, a to v nejrůznějších populárních titulech i jejich méně tradičních formátech. Přesný seznam všech doprovodných turnajů, stejně tak i výše garantované dotace hlavních turnajů, budou oznámeny později na webu.

Koncept akce ale myslí také na běžné hráče či party kamarádů, kteří chtějí na místo dojet a tři dny se nerušeně bavit dle jejich gusta. S jejich účastí se také počítá a organizátoři PLAYzone Challenge věří, že se jim podaří oslovit i skupiny hráčů, kteří se dosud znají pouze online, ale i jednotlivce, co mají zájem navazovat nové kontakty a kamarádství. Právě jim doporučujeme využít naši Facebookovou událost PLAYzone Challenge 2019, kde je předem možné domluvit hraní jakékoliv jejich oblíbené hry a společně se registrovat.

Akce pro hráče i návštěvníky

Registrace míst je spuštěna na www.pzchallenge.cz/registrace-mista, kde až do 30. dubna běží sleva 100 Kč na vstupné. K dispozici jsou tři typy míst (Standard, Premium a All inclusive), které se liší nabízeným obsahem, ať už jde o hrazené parkování přímo u pavilonu nebo dokonce plně vybavené herní místo s počítačem, monitorem a židlí. Místo je možné si koupit jako jednotlivec nebo tým, přičemž už při registrace lze automaticky navolit start ve vybraném hlavním turnaji bez dalších poplatků.

Návštěvníci akce si mohou na sobotu a neděli za pouhých 99 Kč zakoupit vstupenku, díky níž na místě budou moci sledovat zápasy nebo se zabavit na přítomných atrakcích. Ve vyhrazených prostorách pak pro ně i hráče bude připravena stravovací zóna s nabídkou jídel i pití. V sobotu večer pak bude pro všechny účastníky probíhat společná komunitní Red Bull esport párty.

Komunitní podpora turnajů

V sekci www.pzchallenge.cz/podpor-turnaj je po vzoru z The International možné finančně přispět na výši prize poolu hlavních turnajů, a to formou zakoupení unikátního trička nebo čistě peněžní dotace. Příspěvek je od minimální výše 100 Kč a může být věnován do cen konkrétní hry nebo bez určení a tím pádem rozdělen mezi všechny turnaje. Z vybraných částek jde celých 100 % do prize poolu, u trička pak 290 Kč na jeho výrobu a dodání.

PLAYzone Challenge vzniká za podpory partnerů akce Alza.cz, Chance, Samsung a TP-Link.

O PLAYzone Challenge

PLAYzone Challenge je LAN akce typu BYOC (anglická zkratka pro „přines si vlastní počítač“). Jejím neskromným cílem je udělat nejkvalitnější a největší událost podobného rázu v domácích končinách, která se bude konat minimálně jedenkrát ročně, a to nejen za účasti českých a slovenských hráčů, ale i těch zahraničních. Chceme nabídnout kvalitní turnaje o lákavé ceny, ale i zábavný obsah pro účastníky, kteří si chtějí jen tak přijet zahrát s kamarády.

Zdroj: PLAYzone s.r.o.

 

Datum: 30.3.2019 11:26:00

Fotogalerie / Reference

Virtuální prohlídka

Další služby

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště