Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Olympijský festival ve finále, v neděli končí

 

Poslední den má před sebou Olympijský festival, který si v Brně i na výstavišti prošel premiérou. Úspěšnou – jeho branami prošlo přes 100 tisíc návštěvníků a konečné počty budou mnohem vyšší.

Rozloučí velkou soutěží GRAVITY PUBLIC CONTEST BRNO (14:00 - 16:00 hodin) v  COCA-COLA snowboard parku. Snowboardisté všech věkových kategorií budou společně soutěžit ve Snowparku v jibbingu (triky na překážkách) a ollie (přeskok přes laťku).

Třešničkou na dortu bude poslední exhibiční vystoupení krasobruslařů. Od 11:30 do 13:00 hodin se na ŠKODA AUTO ledové ploše představí Eliška Březinová – patronka brněnského Olympijského parku, René Novotný s Terezou Zendůlkovou a další mistři krasobruslení. Naplánováno je patnáct bruslařských programů, v nichž vystoupí nadějní krasobruslaři VSK Technika Brno a TJ Stadion Brno i pozvání sólisté. Závěr exhibičního vystoupení bude v duchu ukončení „Olympijského festivalu“  - zhasnutí symboliky olympijského ohně.

Využijte poslední možnost zažít olympijskou atmosféru a zkusit zimní (i letní) sporty v areálu kolem pavilonu Z. 

V neděli, poslední den OH, otevřeno od 9 do 17 hodin.

 Více na webu www.olympijskyfestival.cz.

 

Sobota zlatá

V sobotu, předposlední den olympijských her a Olympijského festivalu, žilo výstaviště opět hokejem a druhou zlatou medailí Ester Ledecké. Tisícovky fanoušků sledovali medailový ceremoniál Ledecké i zápas České republiky proti Kanadě o bronz na turnaji v Pchjongčchangu na třech velkoplošných obrazovkách v areálu.

U Radiožurnál skokanského můstku a na České dráhy běžecké trati probíhala soutěž pro děti Raškohrátky. Proběhla exhibice rychlobruslařů, škola točení piva i koncert mladého zpěváka Mila – Miloše Fialy.

Olympijský festival navštívila i dvojnásobná olympijská medailistka, tenistka Lucie Hradecká. „Olympiáda je něco úžasného. Nejen ty zážitky, co tam člověk nasbírá, v olympijské vesnici a s ostatními sportovci, ale když se povede sportovci získat i olympijskou medaili, tak je to něco mimořádného. Jsem strašně ráda, že se mi to povedlo na dvou olympiádách,“ řekla Hradecká.

Foto: ČOV/Radek Miča
Datum: 24.2.2018 20:41:00

Fotogalerie / Reference

Virtuální prohlídka

Další služby

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště