Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Odborník na egyptské kulturní dědictví Dr. Zahi Hawass otevře výstavu Tutanchamon – jeho hrobka a poklady exkluzivní přednáškou

 

Dr. Zahi Hawass – odborník na starověký Egypt – připravuje pro české publikum jedinečnou přednášku, která se uskuteční 25. 4. od 19 hodin přímo na brněnském výstavišti. Poté čeká návštěvníky premiérová noční prohlídka výstavy Tutanchamon – jeho hrobka a poklady.

Dne 25. 4. Dr. Zahi Hawass slavnostně zahájí výstavu Tutanchamon – jeho hrobka a poklady. České republice se podařilo získat tuto velkolepou výstavu právě v roce, kdy objev Tutanchamonovy hrobky slaví 100 let. Dr. Zahi Hawass si pro tuto speciální příležitost připravil exkluzivní přednášku na téma starobylých kultur Egypta a ochrany kulturního dědictví. Dr. Zahi Hawass je egyptským garantem výstavy Tutanchamon – jeho hrobka a poklady.

Návštěvníky kromě přednášky čeká i jedinečná noční prohlídka výstavy, která bude speciálně nasvícena, aby ještě více evokovala prožitky archeologů, kteří hrobku před 100 lety objevili.

Večerní akce dokonale spojuje exkluzivní odbornou přednášku a zcela jedinečný pohled na světově proslulou výstavu. A to vše navíc den před oficiálním zahájením výstavy pro veřejnost.

 Vstupenky na tuto akci – přednáška a prohlídka výstavy – se prodávají pouze v předprodeji v síti Ticketstream. Prosíme návštěvníky, aby přišli s platnou vstupenkou v dostatečném časovém předstihu, tedy v 18:30 před vchod do výstavy. Vstupenky na tuto akci nebude možné zakoupit na místě.

Více informací najdete na www.tut-brno.cz.

Datum: 5.4.2022 10:57:00

Fotogalerie / Reference

Virtuální prohlídka

Další služby

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště