Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Nabízíme k pronájmu ateliéry v bývalém cukrovaru

 

Chcete na výstaviště dostat víc umění? Pojďte na to odzadu!

Technické zázemí dnešního výstaviště tvoří z části budovy bývalého cukrovaru velkoprůmyslníka Viktora Bauera. V jedné z nich sídlila v časech podniku BVV závodní organizace ROH. Dnes budovu v sousedství Bauerova zámečku na výstavišti nabízí Veletrhy Brno k pronájmu pod skromným kódovým označením H030 (Há třicítka).

Skvělá lokalita

Na Starém Brně v blízkosti výstaviště se nachází další ateliéry, třeba v Rybářské nebo v Hybešově ulici.

Přímo v areálu výstaviště narazíte na několik architektonických ateliérů, AV studia, grafiky, ale taky zámečníky, elektrikáře nebo výstavářský showroom a prodejnu použitého vybavení. Celý technický dvůr výstaviště je přístupný přes vrátnici u 5. brány areálu, která je v provozu v režimu 24/7.

Historická budova

Budova má staré kamenné schodiště, vysoké stropy, silné cihelné zdi a historická dřevěná okna. Vnitřní vybavení jako toalety, vytápění a světla je novější, asi tak ze 70.–90. let. V interiérech je možné po předchozí domluvě realizovat kreativní úpravy jako výmalbu, výměnu světel, nátěry a podobně.

Nabízené prostory

Celkem je k dispozici 7 různě propojených místností o velikosti 12–25 m2. Celý prostor dohromady má plochu 145 m2. Místo pro společnou kuchyňku (voda, odpad) je na chodbě, toalety a sprchy jsou v přízemí budovy.

 

Kontakt

Bližší informace o ceně a podmínkách pronájmu, možnost prohlídky vám podá

Tomáš Pospíšil, tpospisil@bvv.cz +420 602 717 394.


Datum: 8.6.2022 15:01:00

Fotogalerie / Reference

Virtuální prohlídka

Další služby

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště