Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Na brněnském výstavišti se bude hodnotit 9000 vzorků vína


Druhého září začal na brněnském výstavišti oficiální program 27. ročníku Mezinárodní soutěže vín Concours Mondial de Bruxelles. Soutěž má tradici od roku 1994 a je jednou z nejprestižnějších akcí svého druhu. Víno je posuzováno hodnotiteli z celého světa a u oceněných vín jsou navíc prováděny kontrolní analýzy. Od roku 2006 soutěž cestuje po celé Evropě a v roce 2018 se konala v Pekingu. V roce 2020 hostí tuto proslulou akci brněnské výstaviště.

Středa 2. září byla dnem příjezdu degustátorů, kteří absolvovali společnou večeři a degustaci moravských a českých vín. Ve čtvrtek pak degustátoři vyjedou na exkurze do moravských vinařských oblastí. Samotný program na výstavišti začne v pátek, soutěže a hodnocení se budou odehrávat v pavilonu B až do neděle. Účastníci budou také využívat pavilon A.

Soutěž vín Concours Mondial de Bruxelles se podařilo připravit i přes koronavirovou pandemii a její průběh je dalším důkazem, že brněnské výstaviště je bezpečným prostorem pro pořádání eventů i ve zpřísněných hygienických podmínkách.

 

 

 

 

Datum: 3.9.2020 9:25:00

Fotogalerie / Reference

Virtuální prohlídka

Další služby

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště