Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Brněnské výstaviště je připraveno na konání eventů i při současných omezeních


Nabídka platná pouze pro rok 2020

S uvolňováním protiepidemických opatření se otvírá možnost konání firemních, sportovních a kulturních akcí. Jejich průběh a počet účastníků jsou sice stále částečně limitovány, ve vhodných prostorách a při dodržení stanovených pravidel se pořadatelé mohou vrátit k jejich organizování.

Hygiena a bezpečnostní opatření

Brněnské výstaviště je stále v provozu a od června nabízí své prostory všem pořadatelům. Na výstavišti jsou splněny všechny hygienické a technické požadavky, které je nutné v současné dobé aplikovat při shromažďování většího počtu osob. Pravidelně uklízíme a dezinfikujeme všechny prostory, v průběhu akce průběžně dezinfikujeme kliky, madla, vodovodní baterie, toalety včetně splachovadel, šatny. Prostory jsou vybavené tabulkami s bezpečnostními instrukcemi a všem našim kolegům spolupracujícím s pořadatelem je měřena tělesná teplota.

Větrání většiny prostor výstaviště splňuje aktuální normy, vstup do areálu nebo i dílčího prostoru vymezeného v hale je možné omezit pomocí turniketů. Nabízíme také elektronický registrační systém, který umožní průchod konkrétním turniketem pouze registrovaným účastníkům. Průběžně aplikujeme další opatření požadovaná vládou ČR.

Oddělení účastníků od veřejnosti

Nejvyšší možná bezpečnost účastníků akce je dána rozlohou výstaviště, oplocením areálu a především možností navštívit akci při minimálním kontaktu s okolím výstaviště. Do prostoru výstaviště je možné vjet autem a zdarma je k dispozici několik stovek parkovacích míst v těsné blízkosti hal, ve kterých se akce koná.

Virtuální prohlídka výstaviště

Plánek vystaviště

Připravené prostory

Pro konání firemních, sportovních a kulturních akcí v době platnosti protiepidemických opatření jsme připravili prostory, které jsou vybavené vším, co je aktuálně požadováno:

Sál Rotunda: reprezentativní prostor pro 440 účastníků s předsálím a galerií, navazuje na výstavní prostory pavilonu A – architektonické ikony brněnského výstaviště. Podrobnosti k Rotundě | Více k vybavení sálu Rotunda

Konferenční pavilon E: variabilní prostor s velkým sálem, několika malými sály a salonky, přímý vstup z ulice Křížkovského, blízko krytého parkoviště. Podrobnosti k pavilonu E | Více k vybavení sálu E1 | Více k vybavení sálu E2

Pavilon F: plocha 7700 čtverečních metrů je rozdělena na tři sekce – programovou, cateringovou a vstupní, je připraven set-up včetně stage a veškeré potřebné techniky. Může zde probíhat akce pro 1000 osob splňující všechny požadavky na rozestupy a hygienu. Podrobnosti k pavilonu F

Vybavení pavilonu F pro akci do 1000 osob

Uspořádání pavilonu F pro akci do 1000 osob

 

Datum: 16.6.2020 15:02:00

Fotogalerie / Reference

Virtuální prohlídka

Další služby

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště