Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Beauty Forum Brno


Pokud vás zajímá obor "BEAUTY", pak si nesmíte nechat ujít zásadní akci – Beauty Forum Brno, která proběhne o víkendu 23.-24.dubna 2022. Jedná se o historicky první „beauty“ veletrh v této moravské metropoli.

Beauty Forum patří do největší evropské skupiny veletrhů, jejichž majitelem je italský Cosmoprof.

Pro ty, kterým tento legendární pojem nic neříká – Cosmoprof je největší beauty veletrh světa s 55 letou historií, původně situovaný do italské Boloni. Dnes jen na tento boloňský veletrh přijíždí kolem 200.000 návštěvníků z celého světa a potkávají se zde všichni, kdo ve světě beauty podnikají nebo pracují. Cosmoprof své akce pořádá i v americkém Las Vegas, kolumbijské Bogotě, indické Bombaji a samozřejmě i HongKongu. Jedná se o největší "beauty network" na naší planetě.

Právě kousek z tohoto velkého světa kosmetických trendů již několik let díky značce Beauty Forum operuje v naší zemi. Covid samozřejmě znemožnil konání veletrhů v posledních dvou letech, nicméně letos se Beauty Forum znovu rozjíždí a po brněnské akci pak přijde na řadu Praha 12.-13.listopadu.

Co vás může zajímat, je spojení se zajímavými lidmi. Od předních vizážistů a slavných vlasových mágů přes odborníky z řady profesionálních až v neposlední řadě k lidem, kteří jsou se světem krásy neodmyslitelně spjatí.

Celou akci moderuje Eliška Bučková, kterou asi nikomu nemusíme představovat, a které jsme se zeptali na pár otázek:

Proč ses rozhodla spolupracovat právě s Beauty Forem?

S organizátory akce se řadu let znám a spolupracovali jsme už na řadě akcí. Za tu dobu se z nás stali přátelé, takže jsem věděla, že to bude velmi hezký projekt.

Co Tě spojuje se světem kosmetiky?

Vlastně všechno... Prošla jsem vzděláním v tomto oboru, kosmetika mě, jakou každou ženu, obklopuje od raného mládí a při práci, kterou dělám, se setkávám a spolupracuji s obrovskou spoustou značek, takže bych řekla, že jsem s kosmetikou nebo spíš celým beauty oborem spojená až dost.

Jak se Ti moderoval první ročník Beauty Fora?

Byl to samozřejmě první ročník, takže to je vždycky těžší, nicméně všichni vystavovatelé i návštěvníci vytvořili úžasnou atmosféru, takže rozhovory, které jsem vedla i publikum, ke kterému jsem mluvila, to vše bylo prostě úžasné.

Těšíš se na další ročník?

Rozhodně se těším. Asi nejvíc, že se konečně zase všichni živě uvidíme. I mezi vystavovateli mám několik přátel a upřímně – ten osobní kontakt s kosmetikou je pro ženu nenahraditelný. Přivonět si k nové vůni nebo vyzkoušet texturu krému – tohle prostě na internetu nemáte. Přišla bych se podívat i jen tak, ale fakt, že to můžu moderovat a být součástí celého projektu je ještě o maličko lepší...

Na co bys pozvala návštěvníky?

Určitě na mě (smích). Ne, dělám si samozřejmě legraci. Letos přijedou opravdu skvělé značky, podařilo se získat jak velké, tak i méně známé značky ze zahraničí, které na veletrhy moc nechodí, bude tam i řada bio kosmetiky – osobně se těším třeba na Mukti, kterou v Evropě naživo snad ještě nikdo neviděl. Celý veletrh má různé zóny – samozřejmě kosmetika, ale i vlasy, nehty, řasy a podobně. Proběhnou tam 3 velké soutěže – make-up, nehtový design a velká vlasová soutěž Hair Extravaganza. Mám tam rozhovory s řadou opravdu zajímavých osobností, bude tam insta zóna s několika top beauty influencery – oba dny budou nabité programem a workshopy. Rozhodně se musíte přijít podívat.

 

Datum: 10.2.2022 9:43:00

Fotogalerie / Reference

Virtuální prohlídka

Další služby

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště