Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Baletní soutěž pro děti a mládež "NA ŠPIČKÁCH" BRNO 2018

 

Akce: Na špičkách
Podtitul: 
Mezinárodní amatérská baletní soutěž pro děti a mládež
Termín: 
28.-29.4.2018
Místo akce: 
Rotunda / pavilon A
Odkaz na web: 
www.naspickach.cz
Kontaktní osoba: 
Iva Šnajderová
Telefon: +420 724 211 264
Email: 
filianek@filianek.cz

Ve dnech 28. a 29.4.2018 se v prostorách Brněnského výstaviště v sále Rotunda, uskuteční 4. ročník mezinárodní amatérské baletní soutěže pro děti a mládež "Na špičkách" Brno 2018 (www.naspickach.cz). Baletní soutěž vznikla v roce 2015 a Baletní škola Filiánek připravuje již 4. ročník této soutěže. Tato soutěž důstojně otevírá město Brno mladému baletnímu světu a je svého druhu jedinou na Jižní Moravě. Soutěže se mohou zúčastnit neprofesionální baletní školy, taneční oddělení ZUŠ, amatérské soubory i jednotlivci. Osloveny byly soubory z celé ČR i sousedících států Rakouska, Slovenska, Polska, Maďarska a Německa. Předpokládáme účast více než 800 soutěžících ze 6 zemí, kteří budou ve dvou dnech moci ukázat úroveň svých baletních dovedností. Členy soutěžní poroty opět budou bývalí tanečníci ND v Brně, současní pedagogové Taneční konzervatoře Brno doc. Mgr. Jarmila Vondrová, Mgr. Eva Štychová,  MgA. Hana Litterová, Mgr. Boris Hanák a primabalerína ND Brno Jana Kosíková - Přibylová, nyní asistentka choreografie a pedagožka ND Brno, která je zároveň odborným garantem celé soutěže. Soutěže se zúčastní i žáci a žačky pořádající Baletní školy Filiánek, kteří pod vedením lektorek Sylvy Mičánkové a Mercedes Gonzalez dosahují vynikajících výsledků na baletních soutěžích v ČR i na nejvyšší světové amatérské soutěži mladých tanečníků „Dance World Cup“.

Zveme Vás všechny, mladé tanečníky, rodiče, pedagogy i veřejnost, a to na podium soutěžit nebo do hlediště podpořit brněnské soutěžící. Vstup zdarma.

Baletní soutěž „Na špičkách“ je pořádána za velké podpory Magistrátu města Brna, Jihomoravského kraje a mnoha partnerů z řad firem a rodičů žáků školy.

Motto soutěže. „NE TO CO MÁM, ALE TO CO TVOŘÍM JE MÉ KRÁLOVSTVÍ.“ 

Datum: 14.3.2018 15:12:00

Fotogalerie / Reference

Virtuální prohlídka

Další služby

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště