Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Testovací centrum na výstavišti odbaví až šest tisíc zájemců denně


Testovací centrum

ukončilo provoz k 31. 8. 2021


Antigenní i PCR testy na covid-19 si můžete udělat i na brněnském výstavišti, kde společnost Podané ruce provozuje jedno z největších testovacích center na jižní Moravě. Denně zvládne uspokojit poptávku až šesti tisíc zájemců.

Testovací centrum se nachází za hlavním vstupem do areálu, vchod najdete u Kongresového centra (pod schody od tramvajové zastávky). V provozu je každý den od osmi hodin ráno do osmi hodin večer.

Jak na registraci?

  • Na webu http://covidtestbrno.cz vyberte, zda máte zájem o antigenní test hrazený pojišťovnou, antigenní test pro samoplátce či PCR test pro samoplátce. PCR testy pro lidi s žádankou se na výstavišti nedělají. Všechny testy jsou formou výtěru z nosohltanu.
  • Ve formuláři si zvolíte datum a čas, kdy chcete na test přijít. Termíny se zveřejňují postupně, pokud v rezervačním systému ještě není den, kdy chcete jít na test, vraťte se na web později.
  • Na telefon obdržíte SMS s potvrzením rezervace a na e-mail QR kód pro odbavení. Oba údaje mějte připravené, když půjdete na testování.
  • Na rezervaci nechoďte dříve a ani později, ať nedochází ke zbytečné kumulaci osob.
  • Výsledek testu obdržíte do 30 minut na telefonní číslo zadané při rezervaci.

Pokud jste ve formuláři zadali špatné údaje či chcete svou rezervaci zrušit, obraťte se na info@covidtestbrno.cz či volejte na +420 770 130 932 (pondělí–pátek, 8.30–12.30 a 13.00–15.00).

Testovací centrum na výstavišti BVV

 

 

Datum: 10.11.2020 11:15:00

Fotogalerie / Reference

Virtuální prohlídka

Další služby

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště