Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROFINTECH
-> 3.–7. 10. 2022

Mezinárodní veletrh technologií pro povrchové úpravy

Obráběcí centra z KOVOSVIT MAS

18.9.2015

Obráběcí centra prezentovala ve své expozici na Mezinárodním strojírenském veletrhu společnost KOVOSVIT MAS, a.s. Například stroje řady MCH jsou určeny pro přesné a rychlé obrábění skříňových i plochých součástí z oceli, šedé litiny, a různých slitin. Dále jsou vhodné pro obrábění forem zápustek a pro sériovou výrobu dílců díky paletovému systému. Automatická výměna nástrojů ze zásobníku umožňuje práci v automatickém cyklu. S použitím zvláštního příslušenství stroje umožňují nasazení produktivních nástrojů se středovým přívodem chladicí kapaliny. Otočný NC stůl (osa B) umožňuje obrábění dílců na stroji z více stran či rozšiřuje produktivitu možností upnutí vícenásobných upínacích přípravků.

KUKA patří k předním inovátorům v oblasti robotiky

18.9.2015

Nové, rychlé, přesné malé roboty KUKAK KR AGILIUS prezentuje na Mezinárodním strojírenském veletrhu KUKA Roboter CEE GmbH. Tato firma patřila k průkopníkům na cestě robotiky a v současnosti je předním celosvětovým inovátorem v této oblasti.

KUKA patří k předním inovátorům v oblasti robotiky

ADVANTAGE dodává stroje na povrchové úpravy od dvaceti světových výrobců

18.9.2015

Firma ADVANTAGE prezentovala na MSV stroje firmy OTEC, jehož je v ČR výhradním zástupcem. Firma OTEC vyvíjí a vyrábí inovativní stroje určené k precizním a hospodárným povrchovým úpravám. V průběhu pouhých deseti let si podnik získal celosvětově vůdčí postavení v oblasti technologie povrchových úprav. Díky rozsáhlé distribuční síti jsou dnes produkty firmy OTEC dostupné zákazníkům po celém světě.

ZKL na veletrhu MSV

18.9.2015

Kuželíková ložiska PLC 82-09-01.4 s izolační keramickou vrstvou na povrchu vnějšího kroužku společnosti ZKL Group byla nominována na Zlatou medaili MSV. Tato speciální ložiska jsou již v homologačním procesu u zákazníka. Stejně tak zaujaly dvě kuličkové otoče.

ZKL na veletrhu MSV

1.PLASTCOMPANY představila stroje na mletí a drcení plastů

18.9.2015

Společnost 1.PLASTCOMPANY prezentovala na MSV sušičky, dopravníky, mlýny, temperanční jednotky, dávkovače, průmyslové chladničky pro chlazení vody apod. Novinkou v expozici byl mlýn MCHybrid Blender od firmy NOVACOLOR.

Pilous představil řadu novinek v pilách na kov

18.9.2015

Řadu novinek tradičně představila na Mezinárodním strojírenském veletrhu společnost PILOUS – pásové pily spol. sr.o. Výrobní program firmy PILOUS nabízí jako jediný na světě jak kompletní řadu pásových pil na kov tak i nejširší sortiment kmenových pásových pil na dřevo. Ve svém oboru patří PILOUS mezi největší světové výrobce jak šíří sortimentu, tak i počty vyráběných strojů, základem úspěchu a rychlého rozvoje firmy PILOUS byl od počátku maximálně kladený důraz na nejmodernější konstrukci a kvalitu strojů. Použití nových technologií a postupů společně s velmi robustním provedení strojů, designem a kontrolou kvality, zaručuje jejich dlouhodobou životnost a přesnost řezu.

Nejsložitější CNC dlouhotočný automat má deset os

18.9.2015

Firma TAJMAC – ZPS a.s. prezentovala kromě otočného automatu MANURHIN KMX 816 CLEVER, který obdržel Zlatou medaili, i nejsložitější, nejvýkonnější a nejlevnější CNC dlouhotočné automaty na obrábění dílců z tyčového materiálu, ze čtyřhranu i šestihranu. Tyto automatické soustruhy s posuvným vřeteníkem rozšířily výrobní program TAJMAC-ZPS a. s. po akvizici fy MANURHIN K’MX v roce 2004 a převedením výroby z Mulhouse do Zlína.

REXIM prezentoval na MSV malá obráběcí centra

18.9.2015

Různá obráběcí CNC centra od největší po nejmenší prezentuje na mezinárodním strojírenském veletrhu REXIM spol. s r.o. Používají se pro přesné obrábění - pro malosériovou a kusovou výrobu. Jde o CNC frézovací a soustružnická centra, mechatronické soustruhy a frézky, XL soustruhy, rovinné brusky apod.

TM Technik ukázal na veletrhu řadu přesných měření

18.9.2015

Řadu přístrojů pro měření, například ruční měřidla, kalibry, mikroskopy, geodetické přístroje, software evidence měřidel, manometry apod. prezentovala ve své expozici na Mezinárodním strojírenském veletrhu firma TM Technik s.r.o. Nabízela též služby v této oblasti, mimo jiné opravy měřící techniky, čištění optických zařízení, servis měřidel, ale i poradenství v meteorologii.

Konference Vize v automatizaci diskutovala o Průmyslu 4.0

18.9.2015

Již 13. ročník tradiční veletržní konference, kterou pod záštitou Českomoravské elektrotechnické asociace, společnosti Veletrhy Brno a VUT v Brně pořádá nakladatelství Sdělovací technika, se věnoval hlavnímu tématu 57. MSV – fenoménu Industry 4.0.

Konference Vize v automatizaci diskutovala o Průmyslu 4.0

Současně také

MSV
3.–7. 10. 2022


IMT
3.–7. 10. 2022


WELDING
3.–7. 10. 2022


FOND-EX
3.–7. 10. 2022


PLASTEX
3.–7. 10. 2022

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště