Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
14.-17.3. 2019

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Vše pro spokojené dítě a maminku

Největší kontraktačně-prodejní veletrh svého oboru v ČR i SR proběhl nově za podpory Svazu výrobců a dovozců dětských potřeb. Součástí byl zábavný i edukativní doprovodný program a prodejní přehlídka Svět ženy.

Veletrh PRODÍTĚ se přestěhoval do moderních pavilonů G1 a G2, což mu spolu s většími a atraktivnějšími expozicemi vystavovatelů přidalo na reprezentativnosti. Mezi vystavovateli byly výrobní i dodavatelské firmy z České republiky, Slovenska a Polska. První den byl věnovaný odborným návštěvníkům, kteří oproti minulému ročníku dorazili ve větším počtu nejen z České republiky, ale i Slovenska a Polska. Víkendové dny patřily veřejnosti a mezi návštěvníky převažovali nastávající a čerství rodiče.

Vystavovatelé přivezli kompletní nabídku dětského zboží včetně řady novinek, vylepšených modelů a aktuálních kolekcí pro letošní sezonu. Ve vyšším počtu se představili čeští výrobci. Zájem návštěvníků odrážel příznivou ekonomickou situaci i mírně rostoucí porodnost.

Doprovodný program se zaměřil např. na témata ergonomické nošení dětí, výběr správné autosedačky, dentální hygiena u dětí i těhotných, obličejová jóga, příprava na porod nebo kojení. V zábavné části programu se rodiče i děti seznámili např. s hravou výukou cizích jazyků už od batolecího věku. Konaly se také módní přehlídky a soutěže o atraktivní ceny. Ve čtvrtek na veletrhu proběhlo Mistrovství republiky mladých kadeřníků a kosmetiček HARMONIE.

Počet vystavujících firem
93
Celková výstavní plocha 4 689 m2
Počet návštěvníků 13 464


Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Facebook

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště