Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
15.-18.3. 2018

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Vše pro spokojené dítě a maminku

Pavilony B a C žily po čtyři dny čilým ruchem i vzdělávacím a zábavným programem. Vystavovatelé přijeli z České republiky, Slovenska, Polska a Maďarska.

Veletrh potřeb pro děti a maminky Prodítě potvrdil pozici nejvýznamnější oborové platformy pro český a slovenský trh. Vystavovatelé přivezli kompletní nabídku dětského zboží pro letošní sezonu. Tuto ojedinělou přehlídku si prohlédli nákupčí z České a Slovenské republiky a také budoucí i čerství rodiče, kteří si mohli část zboží přímo na místě prohlédnout, vyzkoušet a také zakoupit. Součástí veletrhu byl bohatý doprovodný program pro malé i větší návštěvníky.

Podruhé se uskutečnila prodejní přehlídka pro krásnou a spokojenou ženu Svět ženy. Nabídka kosmetiky, módy, zdravé výživy a dalšího sortimentu pro zdravý životní styl byla provázena přednáškami. Po celou dobu výstavy se návštěvnice mohly nechat bezplatně ostříhat, učesat a nalíčit v rámci expozice Proměna. Ve čtvrtek proběhlo nově Mistrovství republiky mladých kadeřníků a kosmetiček HARMONIE.

Počet vystavujících firem
90
Celková výstavní plocha 6 300 m2
Celkový počet návštěvníků 13 430 *

* Společná statistika veletrhů ProDítě, Svět ženy


Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Facebook

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště