Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
23.-26.3. 2017

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Unuo přiveze softshell kalhoty, bundy a čepice

 

Na veletrhu ProDítě přiveze unuo dětské softshellové kalhoty pro nejmenší (velikost od 6 měsíců) i pro předškoláky.

unuo dětské softshellové kalhoty pro nejmenší (velikost od 6 měsíců)

unuo dětské softshellové kalhoty jsou ideální do každého počasí. Kalhoty jsou vhodné na nošení v šátku, ale i pro plenkující děti. 

unuo dětské softshellové kalhoty jsou naší vlajkovou lodí a jejich vlastnosti si zamiluje každá maminka malého rošťáka! Kalhoty krásně přiléhají, a tak výborně plní svou termoizolační funkci. Náplet v pase je vyšší, nahradí kombinézu a nepotáhne vašemu miláčkovi na záda. Další vychytávka je v nohavici, kde je další náplet, aby nohavice nenabíraly sníh a vodu v podzimních plískanicích. Výhodou nápletu je variabilita délky kalhot, takže i v šátku jsou kotníčky a zádíčka vašeho děťátka v teplíčku. Dětské unuo softshellové kalhoty jsou ušity tak, aby vyhovovaly standardům oblečení na látkové pleny, ale i nelátkující maminky nemusejí mít strach, protože náplet softshellových kalhot je hezky přilnavý. Pro vyšší bezpečí si vyberte některé z našich reflexních zvířátek pro nažehlení!

Zároveň novinkou v tomto sortimentu je varianta "slim". 

Verze SLIM – kalhoty jsou užší v pase a přes boky oproti našim standardním softshellovým kalhotám, jsou tedy určeny pro velké hubeňoury a pro dětičky, které již neplenkují. (Nejedná se ale o kalhoty, které přiléhají přímo na tělo.)

 

unuo dětské softshellové kalhoty pro předškoláky

Skvělé funkční kalhoty, které si zamiluje každá maminka malého rošťáka! Kalhoty krásně přiléhají, a tak výborně plní svou termoizolační funkci. Náplet v pase je vyšší a tedy nahradí kombinézu a nikdy nepotáhne vašemu miláčkovi na záda. Další vychytávka je v nohavici, kde se skrývá gumička, aby nohavice nenabíraly sníh a vodu v podzimních plískanicích. A protože jsou to kalhoty už pro velké kluky a holky, které neplenkují, mají na předním díle dvě kapsy na kapesník a jiné maličké nezbytnosti! Pro vyšší bezpečí si vyberte některé z našich reflexních zvířátek pro nažehlení!

Softshellové bundy unuo – výtečný komplet se sofshellovými kalhotami unuo v několika designových variantách, bundy mají náplety v rukávech a rovněž na ně můžete nažehlit reflexní nažehlovačky pro větší bezpečnost.

Na stánku společnosti najdete také spoustu čepiček, nákrčníků a kukliček z bavlněných úpletů a teplákovin. Čepičky a nákrčníkyvyrábí i fleesové ve stejných designech, které jsou na softshellových kalhotech a bundách, můžete tedy vytvořit zcela sladěný komplety doslova od hlavy až k patě.

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště