Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
23.-26.3. 2017

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

T-tomi představí na veletrhu deku i baby sety

 

Společnost T-tomi přiveze na veletrh ProDítě baby sety, což je spojení bambusové osušky a kočárkového kolíčku. Na stánku si budete moct koupit i dětskou pletenou deku.

Baby set T-tomi

Kočárkový kolíček T-tomi, vyrobený z kvalitního a odolného plastu je skvělý způsob jak uchytit plenu či osušku na váš kočárek či autosedačku, která tak chrání vaše miminko před sluncem a jinými nepříznivými vlivy. Tento kočárkový kolíček T-tomi má mnohostranné využití, například k uchycení dudlíků, hraček a dalších drobných předmětů ke kočárku čí autosedačce.

Bambusová vysokogramážní osuška T-tomi  z bambusového materiálu je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování je bambusová osuška  mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné osušky. Bambusová osuška T-tomi je pro své výjimečné vlastnosti vhodná již pro novorozence. 

Osušky splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.  

Dětská pletená deka T-tomi

Dětská pletená deka T-tomi s copánkovým vzorem je vyrobena z kvalitní měkké příze. Lze ji použít jak do kočárku, tak i do postýlky či autosedačky. Je vhodná pro alergiky i citlivá miminka. Stane se elegantním doplňkem nejen vašeho kočárku. 

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště