Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
23.-26.3. 2017

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

EMA – Písek na Světu ženy

EMA – Písek se zabývá výrobou dámské konfekce od roku 1990. Přijďte si na Svět ženy vybrat z naší nabídky halenek, šatů, šatovek, sukní, kostýmků, kalhot, žaketu a dalších našich výrobků.

EMA – Písek na Světu ženy

Esito představí Jarní fuksak SOFT DUO

Za více než desetiletí se společnost Esito stala předním českým výrobcem oblečení pro kojence, miminka a batolata v ČR. Dále vyrábí kompletní vybavení postýlek, vybavení kočárků a bytový textil. Výrobky si firma sama navrhuje, testuje, vyrábí, kontroluje i balí. Jsou100% česká společnost se sídlem v ČR. Její výrobky jsou vyráběny jen na území České republiky a z výhradně atestovaných materiálů. Bavlněné výrobky jsou jen z bavlny Jersey s certifikací Oeko-Tex standart 100 pro děti do 3 let.

Esito představí Jarní fuksak SOFT DUO

FunBaby na mnohem větší ploše než v předcházejících letech

Díky tomu, že letos máme pro vás nachystaný mnohem větší stánek FunBaby jako v minulosti, budete u nás mít možnost vidět a koupit si produkty mnoha světových značek jakými jsou Britax Römer, Neonato, Cam, Zopa, Nuvita, Doona, Bugaboo či Stokke ! Čekat na Vás budou i skvělé novinky, mezi nimiž nebude chybět kočárek Go Big Greymelange od společnosti Britax Römer či kočárky Stokke Yplory BLACK, kočárky Bugaboo bee5 a cameleon3 kite a mnoho dalších!

FunBaby na mnohem větší ploše než v předcházejících letech

Chiaro-rostoucí dětské oblečení

Vytvořily jsme pro Vás novou česká značku ROSTOUCÍHO dětského oblečení CHIARO (čte se : " kjaro"- znamená jasný, zřetelný) vznikla v prosinci 2013 v Praze mámou tehdy 2 roční holčičky.

Chiaro-rostoucí dětské oblečení

Chráněné dílny AVE Strážnice: kvalita- nápad-praktičnost

Velký výběr z ruční práce našich zaměstnanců - lidí se zdravotním znevýhodněním - ORIGINÍLNÍ ZAVINOVAČKY, kojenecké a dětské OBLEČENÍ, VŠE DO POSTÝLKY, ale i chňapky, tašky, ubrusy a hlavně POCTIVÉ DŘEVĚNÉ HRAČKY.

Chráněné dílny AVE Strážnice: kvalita- nápad-praktičnost

Chráněné dílny Znojmo:

Chráněné dílny Znojmo zaměstnávají osoby zdravotně znevýhodněné a postižené. Naše výrobky jsou výhradně ruční práce z přírodních materiálů. Vyrábíme svíčky – velké množství druhů a velikostí, textilní výrobky – hračky, tašky, kabelky, chňapky, atd., košíkářské výrobky.

Chráněné dílny Znojmo:

Inglesina slaví 25 let od první prezentace v Brně

Zdá se to být včera, ale uplynulo již 25 let, kdy jsme poprvé v tehdejším Československu představili kočárky Inglesina. V pavilonu A brněnského vystaviště se na velmi populárním Mezinárodním veletrhu spotřebního zboží odehrála premiera. Pět kočárků z italské Vicenzy zaujalo natolik, že se Inglesina stala jednou z prvních zahraničních značek kočárků u nás. Některé z kočárků Inglesiny se v průběhu let staly legendou.

Inglesina slaví 25 let od první prezentace v Brně

Kenyo nabídne autosedačky i kočárky

Vše pro pohodlné cestování s vaší ratolestí nabídne na veletrhu ProDítě společnost Kenyo. Těšit se můžete třeba na oblíbené značky Cybex nebo nový kočárek YES od značky Hartan.

Kenyo nabídne autosedačky i kočárky

Lada Vyvialová fashion design

Značka LADA navazuje na osobní a profesní zkušenosti designérky Lady Vyvialové Tomečkové. Tým fashion studia je silný jak v designové tak obchodní části. Kolekce obsahují oděvy, klobouky, kabelky a kožené doplňky a jsou nabízeny prostřednictvím profesionálních kontraktů pro velkoodběratele v ČR i zahraničí a formou pop-upů a designových výstav koncovému zákazníkovi, v limitovaném množství prostřednictvím e-shopů.

Lada Vyvialová fashion design

Lada Vyvialová fashion design na Světu ženy

Značka LADA fashion Lady Vyvialové je o životních postojích, vášních a luxusu svobodných rozhodnutí. Tématem je každodenní život a harmonie s okolím, přírodou i lidmi. Část modelů může růst s ženou a jejím dítětem, může být použita v těhotenství nebo při kojení, mohou ji nosit i teenageři, nebo jejich babičky. Měřítkem je jen vlastní hodnota.

Lada Vyvialová fashion design na Světu ženy

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště