Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
23.-26.3. 2017

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

ABC kočíky přivezou kočárky značky Bexa a komplety do postýlek

Nejnovější kolekce kočárků značky Bexa a komplety do postýlek spolu se zavinovačkami značky Gimme five představí na veletrhu ProDítě obchod ABC kočíky.

ABC kočíky přivezou kočárky značky Bexa a komplety do postýlek

Agátin svět nabídne didaktické hračky

Rozvíjejte své děti hravě a s vkusem s kreativními a didaktickými hračkami, které pro vaše děti vybírá Agátin svět. Na veletrhu se můžete těšit například na výtvarnou hru Koláže pro nejmenší.

Agátin svět nabídne didaktické hračky

Autoseating s.r.o. představí na svém stánku bezpečné dětské sedačky

Jsme tradiční dovozce a výhradní zástupce prověřených značek výrobců dětských autosedaček a jejich příslušenství. Na našem stánku č. 019 v pavilonu B představíme řadu novinek značek RECARO, BeltUPP a naprostou novinku – sedačky TAKATA.

Autoseating s.r.o. představí na svém stánku bezpečné dětské sedačky

Baby direkt představí hned několik novinek

Letos u nás rozhodně nebudou chybět inovativní novinky jakými je autosedačka Doona, první na světě, která se pouhým kliknutím změní na kočárek! Kromě toho představíme moderní kočárky značky Neonato, pro všechny stylové maminky, které kráčejí s trendy. Můžete se těšit na skvělé novinky v sortimentu produktů, přes doplňky pro rodiče, postýlky až po jídelní židle od naší lokální značky ZOPA. Italskou kvalitu a eleganci vdechnou novinky značky Cam. A o šíření poselství o bezpečnosti na silnicích a vycházkách bez omezení se postarají novinky od známé německé značky Britax Römer.

Baby direkt představí hned několik novinek

Babycup – malý kelímek pro malé dětské ručky a pusinky

Společnost Babycup je anglická firma založená matkou tří dcer Sarou Keel. Sara díky svým dcerám objevila, že na trhu nejsou dostupné žádné malé hrnečky či kelímky, které by byly velikostně vhodné pro malé dětské ručičky a pusinky. Na výběr měla pouze nepřeberné množství učících hrnečků se savičkami či pítky, ať již tekoucími či netekoucími.

Babycup – malý kelímek pro malé dětské ručky a pusinky

Babynova představí hned několik novinek v sortimentu kočárků

Babynova představí hned několik novinek v sortimentu kočárků. Osvědčená, moderní Anglická značka Venicci, Bebetto a Adamex každá z těchto firem bude zastoupena novým modelem. Poprvé se představí i výrobce doplňků pro nejmenší Eko. To vše na stánku Babynova.

Babynova  představí hned několik novinek v sortimentu kočárků

Babypoint nabídne množství novinek

Babypoint nabídne na veletrhu ProDítě množství novinek. Ať už se jedná o německou značku TFK, specializující se na kočárky pro aktivní rodiče, která představí trojkolku TFK Joggster Trail. Model Mytrax je pak novinkou v sortimentu britské značky JOIE. Jeho multifunkční konstrukce umožňuje nasazení sportovního sezení, hluboké korby i první dětské autosedačky. Přivezeme také limitovanou nabídkou oblíbeného kočárku X-lander X Move. Tento model oslavil premiéru v roce 2012 a od té doby se ho prodalo už více než 5.000 kusů. Nebude chybět ani multifunkční židlička Babypoint Gracia, která splní všechna očekávání i náročných rodičů.

Babypoint nabídne množství novinek

Bamboolik: rozmazlujte se bambusem!

Na našem stánku se můžete těšit na moderní látkové plenky pro děti, textilní doplňky a oblečení z bambusové viskózy pro děti i dospělé. Vyrábíme v České republice, testujeme na sobě a svých dětech. S radostí vám poradíme, všechno vysvětlíme. A ke každému nákupu vám navíc kromě úsměvu přidáme veletržní slevu a dárek.

Bamboolik: rozmazlujte se bambusem!

BeeMy - těšte se na novinku HNÍZDEČKA pro miminka a novou kolekci ČEPIC a doplňků

V ČESKÉ REPUBLICE pro vás vyrábíme VŠE DO DĚTSKÝCH POSTÝLEK pro miminka a děti, praktické doplňky, dekorace a dětské oděvní doplňky nejen pro děti již od narození, ale i pro dospělé. Připravili jsme pro vás vysoce kvalitní výrobky s nadčasovým designem a originalitou, které v sobě odrážejí nejen eleganci, ale zároveň i praktičnost a pohodlnost. V naší nabídce najdete čepice, duté šály, nákrčníky, šátky, čelenky, deky, zavinovačky, spací vaky a pytle, mantinely, povlečení, hnízdečka, dekorační vlajky, látkové koše koše nejen na hračky, hrací deky, kojící polštáře a mnoho dalšího.

BeeMy - těšte se na novinku HNÍZDEČKA pro miminka a novou kolekci ČEPIC a doplňků

Belvela na veletrhu ProDítě

Společnost Belvela s. r. o. se zabývá dovozem a prodejem zboží pro kojence, děti a jejich rodiče. Vznikla v roce 2016, kdy se rodiče dvou malých synů na základě vlastní zkušenosti a přesvědčení rozhodli zprostředkovat maminkám a tatínkům v Čechách i na Slovensku inovativní produkty, jež splňují nároky rodičů ohledně praktičnosti a komfortu, které jsou zdravotně nezávadné a které je v první řadě radost používat.

Belvela na veletrhu ProDítě
1 2 3 4 5 6

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Facebook

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště