Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
23.-26.3. 2017

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Mamaja uvedla na český trh výrobky značky Wooly organic

 

Představujeme: Hebké hračky a oblečení z biobavlny pro novorozence

Mamaja uvedla na český trh výrobky značky Wooly organic, pod kterou najdete overaly, body, kalhoty, deky a zajíce nebo medvídky v přírodních barvách určené pro nejmenší děti.

Všechny produkty Wooly organic jsou vyrobeny ze stoprocentní biobavlny. Použité textilie pro výrobu Wooly organic jsou certifikovány The Global Organic Textile Standard (GOT). To znamená, že jejich vlákna nepochází z geneticky modifikovaných rostlin. Organická bavlna se pěstuje bez použití toxických hnojiv a pesticidů.

Hračky jsou naplněny kukuřičným vláknem, což je odbouratelný, kompostovatelný, přirozeně hypoalergenní a antibakteriální materiál. Některé hračky doplňuje dřevěný kroužek, který je vyroben v Německu z javorového dřeva a včelího vosku. Pro miminka jsou tyto materiály naprosto bezpečné. Celý výrobní proces se odehrává v Evropské unii.

Barvy základní kolekce Organic jsou laděny do světle béžové. V řadě Funky se pak designéři pustili o krok dále a při návrhu koček a lišek kombinovali šedou s výraznější oranžovou. 

Většina výrobků je dodávána v dárkovém balení. Další informací najdete na www.mamaja.cz, konkrétně pak ZDE. 

 

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště