Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
23.-26.3. 2017

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Likegroup.eu nabídne doplňky i jídelní potřeby

 

Praktické pomůcky na krmení vašich ratolestí i kvalitní sluneční brýle přiveze na výstaviště do Brna obchod likegroup.eu.

KiETLA – francouzská značka doplňků pro děti vám představuje nezlomitelné flexibilní sluneční brýle pro děti 0 až 6 let s nejkvalitnější optikou polykarbonátových skel s 100% UVA/UVB filtrem kategorie 4 a filtrem škodlivého modrého světla.  Brýle jsou velice pohodlné, lehké a speciálně tvarované podle morfologie dětské hlavičky. Díky konstrukci bez pantů a zkrutek jsou vhodné i pro ty nejmenší. Dodávané s odnímatelnou gumičkou a praktickým balením. 

Squeasy Gear jsou praktické silikonové kapsičky a lahve, které lze použít na jídlo i na pití. Patentovaná netekoucí membrána zajistí, aby se obsah láhve nevylil a aby si ho menší děti na sebe nevytlačily. Všechny části Squeasy Gear kapsiček a lahví jsou lehce dostupné při čištění a schnutí a tak nehrozí tvorba plísní a bakterií, jako je tomu u náustků a brček většiny netekoucích pohárků.

Zebra&Me - plnitelné kapsičky na opakované použití. Díky širokému otvoru se zipem je snadno naplníte ovocným nebo zeleninovým pyré, jogurtem, kaší nebo jinou zdravou svačinou, po použití jednoduše umyjete a použijete znovu.

Více informací na www.zebraandme.com.

Představte si, že vaše malé dítě poprvé svačí svojí přesnídávku z kapsičky a vy to necháte zcela na něm... Velice pravděpodobně to skončí nehodou a vy budete muset uklízet a prát. S ChooMee náustkem to dopadne zcela jinak. Všechno jídlo zůstane bezpečně v kapsičce, až dokud dítě do náustku nezakousne a nesaje. Náustky jsou kompatibilní se všemi svačinovými kapsičkami, jsou vyrobeny z kvalitního potravinářského silikonu a jejich součástí je i zavírací víčko. 

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště