Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
23.-26.3. 2017

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Lifefactory v novém kabátě a s novým uzávěrem

 

Kolekci láhví Lifefactory na různé nápoje rozšiřují další lahve. Nově přichází na trh láhev s uzávěrem Active a nové designy siliconového obalu. Fanoušci Lifefacory se mohou těšit na jiné síťování, ombre nebo splash variantu. Zkrátka nepřijdou ani maminky a jejich děti. Mohou vybírat z dalších odstínů.


Ke čtyřem stávajícím uzávěrům pro dospělé – s brčkem, flip, klasický šroubovací a na horké nápoje – přibyl nyní uzávěr, který umožňuje rychlý průtok tekutin a je určen hlavně pro aktivní sportovce. Výborně jím protečou i středně husté nápoje, jako jsou například banánový nebo hruškový džus. Láhev lze otevřít jednou rukou a lze ji nosit volně v tašce. Velmi snadno se čistí. Srovnání s ostatními uzávěry najdete na stránkách Pijemezeskla.cz.

Nový je i design silikonového obalu. Místo koleček si návrháři vybrali trojúhelníky a u dalších lahví vsadili na hravé ombre a splash efekty, které vyniknou, když láhev naplníte barevnými nápoji.

Pro děti připravili v Lifefactory nové barvy silikonových obalů. Jejich maminky mohou vybírat například mezi banánovou, levandulovou, mangovou nebo několika odstíny modré – blankytnou, oceánovou, borůvkovou a nebeskou. Další odstíny najdete zde. Kromě lahví jsou pro děti připravena i kousátka.


O nádobí Lifefactory

Láhve, dózy, sklenice a hrnky Lifefactory jsou vyrobeny z borosilikátového skla. Mají plastové víčko a silikonový obal, aby se lépe držely a neklouzaly. Díky němu jsou také odolnější při nárazech. Použité plasty neobsahují tolik diskutované a zdraví neprospěšné propyleny BPA a BPS v žádném množství. Láhev můžete bez problémů sterilizovat tříminutovým varem. Obal není třeba sundávat. Nechat ho na láhvi je možné i při mytí v myčce. Více se dozvíte na www.pijemezeskla.cz nebo na www.mamaja.cz.Jak vypadají láhve?

Mají tři velikosti – 350, 475 a 650 ml – a čtyři typy uzávěrů. To jsou láhve pro dospělé. Kromě toho pod touto značkou najdete i dětské láhve – 250 a 125 ml – s dudlíkem, který lze nahradit pítkem. Kompletní přehled najdete v naší tabulce.

Jak vypadají dózy a sklenice?

Dózy mají tři velikosti – 240, 475 a 950 ml – a čtyři barvy. Do sklenic se vejde 325 nebo 500 ml tekutiny a zájemci mohou vybírat z šesti různých odstínů silikonových potahů. V nabídce je fialová, zelená, žlutá, oranžová, světle nebo tmavě modrá. Oproti tomu dózy jsou k dostání v zelené, oranžové, šedočerné nebo fialové.

Více informací naleznete zde 

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště