Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
23.-26.3. 2017

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Kenyo nabídne autosedačky i kočárky

 

Vše pro pohodlné cestování s vaší ratolestí nabídne na veletrhu ProDítě společnost Kenyo. Těšit se můžete třeba na oblíbené značky Cybex nebo nový kočárek YES od značky Hartan.


 

 

ATON M
0–13 kg (narození – cca 18 měsíců) ECE R 44/04
Aton M je nejnovější a nejlehčí (pouze 4,2 kg) dětskou autosedačkou z linie CYBEX Gold. Společně se základnou Base M a autosedačkou Sirona M2 i-Size je Aton M součástí CYBEX Modulárního Systému. Autosedačka je vybavena integrovaným systémem lineární ochrany při bočním nárazu (L.S.P.), který společně s energii absorbující skořepinou poskytuje ve své třídě nejlepší bezpečnost při nárazu z boku. Další z mnoha praktických funkcí je např. novorozenecká vložka pro předčasně narozené a velmi malé děti. Aton M lze dále používat i v rámci cestovního systému a je kompatibilní s kočárky CYBEX, gb a ostatními známými značkami.

 

 

 

Sirona M2 i-Size
Vítěz v i-Size kategorii pro děti od 45 do 105 cm 11/2016.
Od narození – 105 cm (až do 19 kg, cca 4 roky)
Sirona M2 i-Size je průkopníkem nové generace dětských autosedaček – v pozici proti směru jízdy ji lze používat od narození až do 105 cm výšky dítěte, po směru jízdy od 76 cm (min. 16 měsíců) až do 105 cm. 12poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy poskytuje výjimečnou ochranu dětem každého věku a integrovaný L.S.P. systém a energii absorbující skořepina napomáhají chránit dítě před silami vzniklými při nárazu. 

Cybex Fashion kolekce
Prameny života nové kolekce Birds of Paradise přenáší živou a exotickou přírodu do víru velkoměsta. Poletující pestrobarevní papoušci a tropické rostliny jsou v podobě propracovaného vyšívání dosazeni na sportovní nástavbu Lux Seat, korbičku Carry Cot, dětskou autosedačku Cloud Q, dětské nosítko Yema a nespočet dalších oceňovaných produktů CYBEX Platinum. Inspirována nejnovějšími módními trendy z celého světa je tato nová kolekce jasným vyjádřením vkusu.

Jak lépe upoutat pozornost města, než pomocí hejna výrazných papoušků z kolekce Birds of Paradise? Podívejte se na video!
 

 


SET VIPER 4
Set oblíbeného kombi kočárku Viper 4 s autosedačkou Hazel, včetně příslušného adaptéru a nánožníku, v odpovídající barvě za zvýhodněnou cenu. Set je nabízen v barvě Bean, Street a Graphite Grey.Viper 4 WOOD + nánožník Wood
Zachytili jsme pro vás jedinečnost přírody. Vyrazte na procházku v přírodním stylu s novou speciální kolekcí Wood.
Žádné dva kusy dřeva nejsou stejné. Dřevo má minulost a šarm, je neporovnatelně krásné a jedinečně mocné. Přírodní elegance vytváří neobyčejné tvary. Dokonalost přírody byla vzorem při tvorbě speciální kolekce Wood. Kombinujeme skutečné masivní dřevo s elegantními melanžovými materiály a koženými prvky a vytváříme tím tak jedinečný vzhled.

 

 

Podvozek BOOK SCOUT
Tento 3kolový podvozek je dokonalým synonymem pro off-road eleganci. Díky jeho výjimečné konstrukci a praktickým funkcím si snadno poradí jak s asfaltovými ulicemi, tak i s nezpevněnými cestami v lese. Skvělá kombinace osvědčených funkcí podvozků "Book" a výhod 3 kol.
Samozřejmostí je tzv. G-Matic System, který umožňuje snadné nasazení dětské autosedačky, korbičky nebo sportovní nástavby Peg Perego přímo na podvozek.

 

 

 

 

 

 


Přijdtě si prohlédnout speciální kolekci SELECTION a novinku v této kolekci, kočárek YES. K vidění pouze na živo, ani zde vám ho neukážeme. :)

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště