Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
23.-26.3. 2017

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Babypoint nabídne množství novinek

 

 Babypoint nabídne na veletrhu ProDítě množství novinek. Ať už se jedná o německou značku TFK, specializující se na kočárky pro aktivní rodiče, která představí trojkolku TFK Joggster Trail. Model Mytrax je pak novinkou v sortimentu britské značky JOIE. Jeho multifunkční konstrukce umožňuje nasazení sportovního sezení, hluboké korby i první dětské autosedačky. Přivezeme také limitovanou nabídkou oblíbeného kočárku X-lander X Move. Tento model oslavil premiéru v roce 2012 a od té doby se ho prodalo už více než 5.000 kusů. Nebude chybět ani multifunkční židlička Babypoint Gracia, která splní všechna očekávání i náročných rodičů.

TFK Joggster Trail

 Německá značka TFK, specializující se na kočárky pro aktivní rodiče, představuje trojkolku TFK Joggster Trail. Jedná se o rodinného obojživelníka s odpruženou a odlehčenou konstrukcí (část zadní konstrukce má z karbonu), vhodného do terénu i na zpevněný povrch. Exkluzivitou kočárku jsou nová ECO komorová kolečka (patent solight ecco®), ta si zachovávají benefity nafukovacích koleček, avšak na rozdíl od nich jsou zcela bezúdržbová, píchnutí u nich nehrozí! Ke spokojenému ježdění přispívají kotoučové brzdy s ovládáním na ergonomické výškově nastavitelné rukojeti. Stříška s integrovanou kapsou je rozměrná, rozšířitelná, v zadní části má kočárek integrovanou UV síťku. Propracovaný potah se dá odepnout a vyprat. Dítěti kočárek garantuje komfortní sezení s pětibodovými pásy a nastavitelným madlem. Součástí sedačky je prodyšná "Airgo" vložka s extra podložením hlavy a ramen. Zádová opěrka se polohuje plynule. Nastavit lze i nožní opěrku. Nosnost kočárku je 34 kg!

 JOIE Mytrax

 Model Mytrax je novinkou v sortimentu britské značky JOIE. Multifunkční konstrukce umožňuje nasazení sportovního sezení, hluboké korby i první dětské autosedačky. Hodí se pro jízdu po jakékoli cestě. Sportovní nástavba vyniká optimální polohou zádové opěrky - s minimálním sklonem i dalšími nastavitelnými pozicemi (celkem 4). Opěrka nohou nabízí 2 polohy. Sezení se sundává jednoduše, aby bylo možné pomocí adaptérů operativně nasadit korbu nebo vajíčko. Kočárek má odpružená všechna čtyři kola, z nichž přední jsou otočná s možností aretace a zadní nafukovací. Prostorná rozkládatelná bouda s okénkem a ventilací dítě spolehlivě zastíní. Rukojeť je teleskopicky nastavitelná, brzda nožní. Složení s ovládáním na sedáku lze provést jednou rukou během jedné vteřiny. Ve výbavě najdete odnímatelný držák na nápoje, prostorný košík a pláštěnku.

Limitovaná edice kočárku X-lander X-Move  Desert Team

 Český výrobce a dovozce dětského zboží společnost Babypoint přichází s limitovanou nabídkou oblíbeného kočárku X-lander X Move. Tento model oslavil premiéru v roce 2012 a od té doby se ho prodalo už více než 5.000 kusů. České maminky si ho oblíbily! Babypoint proto připravil 100 dalších kusů v novém atraktivním designu. Limitovaná edice s označením Desert Team zahrnuje sportovní konstrukci kočárku, hlubokou korbu X Pram Light a tašku k zavěšení na rukojeť X Bag. Jako bonus ke kočárku dostanete příjemné bavlněné povlečení na dětskou peřinku a polštářek. Nový elegantní vzhled staví na odstínech pouštního písku a klasické granátové modři. Designéři se nechali inspirovat japonským uměním origami a zvířecími motivy, na světlé části potahu se tak promítají papírové skládačky psa, ptáčka, kočky a ryb. Bezpečnost kočárku X-lander X-Move prověřily testy organizace TÜV Rheinland.

 

Babypoint Gracia

 Multifunkční židlička splní všechna očekávání i náročných rodičů. Kromě klasické vysoké verze k jídelnímu stolu umožňuje sestavení do podoby nízkého stolečku se samostatnou židličkou. Židlička má polohovatelnou zádovou opěrku i pultík.

Bezpečnost použití a nezávadnost materiálů prověřily testy Strojírenského zkušebního ústavu a Státního zdravotního ústavu. 

 

 


 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště