Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
23.-26.3. 2017

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Autoseating s.r.o. představí na svém stánku bezpečné dětské sedačky

 

Jsme tradiční dovozce a výhradní zástupce prověřených značek výrobců dětských autosedaček a jejich příslušenství. Na našem stánku č. 019 v pavilonu B představíme řadu novinek značek RECARO, BeltUPP a naprostou novinku – sedačky TAKATA.

 

 

 

Německá značka RECARO je stálicí našeho sortimentu a osvědčený výrobce dětských autosedaček, které v bezpečnostních testech získávají pravidelně řadu ocenění.

Nová barevná kolekce Recaro

V letošním roce tento výrobce s více jak stoletou tradicí zkombinoval sportovní vizáž s nadčasovou elegancí a funkčností do nové barevné kolekce, ve které využívá vysoce kvalitní materiály se snadnou údržbou. Těšit se tedy můžete na některé z níže uvedených barevných kombinací.
PRIVIA EVO: Dětská sedačka, se kterou můžete létat

K bezpečnosti vašich dětí přidejte funkčnost, pohodlí, nadčasový design a výsledkem je modelová řada dětských sedaček PRIVIA EVO, se kterou se můžete seznámit na našem výstavním stánku.

S hmotností 4,1 kg je Privia EVO jednou z nejlehčích TOP autosedaček určených pro kategorii dětí do 13 kg. Je vybavena bezpečnostním systémem HERO, který zamezuje sklouzávání a překroucení pásů. Tento typ sedačky je dokonce homologován pro použití v letadlech. Přidejte si stabilní sluneční clonu, výplň pro novorozence a výsledek spojení bezpečnosti a účelnosti je na světě.

Guardia: Pro perfektní start

Dětská autosedačka nové generace Guardia v sobě kombinuje bezpečnost, komfort a design. V této sedačce se bude vaše dítě cítit skvěle již od prvních dní svého života. Sedačka je navržena s velkým  prostorem mezi držadlem a sluneční clonou pro snadné přenášení a manipulaci. Je určena pro kategorii dětí do 13 kg. A stejně jako PRIVIA EVO má homologaci pro použití v letadle.

 

 

MAXI pro pohodlí i bezpečnost

Japonská značka vyrábějící své dětské autosedačky v Německu bude poprvé k vidění v ČR na našem stánku a bude zastoupena typem MAXI, vítězem německé ceny za design – German Design Award 2016. Maxi dělá pro pohodlí malých cestovatelů opravdu maximum a to zejména díky polstrovaným područkám a  perfektním potahovým materiálům. To, že nejde jen o pohodlí, ale především o bezpečnost dokazuje AIRPAD technologie pro maximální ochranu v oblasti hlavy a krční páteře. Je určena pro kategorii dětí 15 – 36 kg (95 – 150 cm) a je homologována pro letecký provoz.

 

 

 

 

 

 

Stabilizační pás BeltUPP

Stabilizační pásy BeltUPP jsou naším dalším příspěvkem pro dětskou bezpečnost při cestování. Jde o anglický výrobek, jehož funkci ověřoval anglický výrobce přímo na svých dětech a zároveň byl testován složkami záchranného systému. Řešení revolučních bezpečnostních pásů stabilizuje dítě v autosedačce ve správné pozici a to i při dlouhých cestách, kdy například usne. Malý pasažér je pohodlně a bezpečně připoután v autosedačce a řidič se bez obav může věnovat řízení. Toto řešení je vhodné pro většinu autosedaček ECE kategorie II, tj. Pro hmotnostní kategorii 15 – 25 kg. 

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště