Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
23.-26.3. 2017

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

PRODÍTĚ 2017 v číslech

Počet vystavujících firem
91
Celková výstavní plocha 5 301 m2
Celkový počet návštěvníků 23 401 *

* Společná statistika veletrhů ProDítě, Svět ženy a výstavy Rybaření


Řekli o veletrhu

Michal Košar, BABY HOLDING
Na veletrh ProDítě jezdíme pravidelně a podle mého patří k nejlepším svého druhu v České republice i na Slovensku. Navštěvují jej totiž jak koncoví zákazníci, tak i obchodníci. Brno je totiž centrem, kde se každý rok mohou setkat zástupci velkoobchodů se svými klienty, a proto má účast na tomto veletrhu smysl. Slouží nám také prezentování novinek. Celkově musím říci, že firma byla s účastí spokojena.

Vanesa Graboň, Ceba baby
V Brně vystavuje firma už třetí rok a jsme zde vždy velmi spokojeni, a to cestujeme po celé Evropě a vystavujeme i v USA. Nesmíme tu chybět, naše prezentace vždy splní požadavky firmy. Na výstavišti provádíme i poradenství a podporujeme naše české obchodní partnery, kteří prodávají naše zboží.

Martina Uhlířová, FOR BABY
Veletrh se firmě vydařil, pozvali jsme si ve čtvrtek a v pátek obchodníky a naše partnery, o víkendu přišlo hodně lidí, zájem o náš sortiment byl velký. Akce splnila naše očekávání v plném rozsahu.

Milada Madejová, KENYO
Jsme tradičním vystavovatelem, jezdíme sem každý rok, abychom představili všechny novinky. Do Brna jezdíme rádi, vyhledávají nás staří i noví zákazníci, s účastí je firma spokojena.

Jan Zaplatílek, PATRON Bohemia
Na trhu jsme již přes 20 let, jsme čeští výrobci kočárků a na veletrhu se prezentujeme pravidelně. Veletrh byl dobře organizačně zvládnutý, návštěvnost zejména o víkendu byla výborná. Pro firmu byl veletrh opět úspěšný.

Jiří Ščerbanovský, Yedoo
Pro naši firmu byla z hlediska prodeje nejlepší sobota a neděle. Patříme ke stálým vystavovatelům a rádi se prezentujeme v příjemném prostředí brněnského výstaviště. Z hlediska velkoobchodu jsme získali i nové kontakty. Příští rok přijedeme zase.

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Facebook

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště